Lai savaldītu dzērājšoferi policija pielieto elektrošoku un roku dzelžus (video)


Lai savaldītu dzērājšoferi policija pielieto elektrošoku un roku dzelžus (video)

Kāds dzērājšoferis uz savas ādas izbaudījis ne vien roku dzelžus un elektrošoku, bet arī iedzīvojies vairākos kriminālprocesos un pamatīgās traumās, bēgot no policijas pa otrā stāva logu, vēsta “Degpunktā”.

Īsi pirms pulksten četriem pēcpusdienā, Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki nosūtīti uz Rīgas apvedceļu, pa kuru Ķekavas virzienā devies kāds apkārtējiem bīstams šoferis.

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš stāsta, ka attiecīgā automašīna bija bojāta, bez prekšējā bampera, viegli atpazīstama. Policijas darbinieki ieslēdza bākuguņus un mašīnu apturēja.

Un vajadzēja pārmīt vien pāris vārdus, lai saprastu, ka ar šoferi kaut kas nav kārtībā. Vīrietis, bija maigi sakot “uzvilcies”.Vīrietis: “Tu nerausti mani! [cenzēts]”

Policists: “Kāpēc bez atļaujas izkāpāt no auto?”

Vīrietis: “Ko?”

Policists: “Kāpēc bez atļaujas no mašīnas izkāpāt?”

Vīrietis: “Kas man atļauja jāprasa?”

Policists: “Jā, vajag atļauju.”

Vīrietis: “Kā atļauju?”

Policija: “Mūsu.”

Vīrietis: “[cenzēts] Ko tu mani?”

Policija: “Sēdieties atpakaļ mašīnā!”

Vīrietis: “Klausies, piebremzē! Ko tu man tā saki? [cenzēts] Kaut kādu zagli noķērāt? [cenzēts] Kas par [cenzēts]?”

Policists: “Sēdiet mašīnā.”

Vīrietis: “Tu kaut ko sajauci?”

Pārbaudot vīrieša personas datus, atklājies, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības. Tā jau iepriekš atņemta par auto vadīšanu reibumā. Un arī šoreiz likuma sargiem šķita, ka “Audi” pilots varētu būt ne tikai iedzēris, bet arī lietojis kādas aizliegtas vielas.

Vīrietis apsaukāja policijas darbiniekus, draudēja un vienā brīdī apskādēja arī operatīvo spēkratu. Lai viņu savaldītu, kārtībsargiem nācās pielietot elektrošoku. Pēcāk jau viņš aizvests uz ekspertīzes veikšanas vietu, lai noskaidrotu, kādas vielas vīrietis ir lietojis un kādā kondīcijā bijis. Taču vīrietis, nolūkā izvairīties no atbildības, izlēca pa otrā stāva logu, salauza potīti un tūlīt pēc tam arī tika aizturēts.

Pret attiecīgo pārkāpēju uzsākti vairāki Administratīvie procesi, tostarp par operatīvā transportlīdzekļa bojāšanu un citi.

Citiem vārdiem sakot, šoferis sastrādājis gana daudz, lai nonāktu aiz restēm un, iespējams, tur kādu laiku arī paliktu.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: