Lai savaldītu agresīvu vīrieti Inčukalnā policija pielieto elektrošoka pistoli (video)


Lai savaldītu agresīvu vīrieti Inčukalnā policija pielieto elektrošoka pistoli (video)

Sabiedriskā ēkā – vietējā pasta nodaļā – Inčukalnā noticis incidents, kura likvidēšanai policistiem pat nācies pielietot elektrošoka pistoli, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Darba dienas rītā Inčukalna policisti devušies uz vietējo pasta nodaļu, kurā esot redzēts kāds neadekvāts vīrietis. Viņa nesaprotamie stāsti un cīņas ar neredzamiem pretiniekiem darījušas apkārtējos bažīgus.

Uz policistu jautājumu, kas notiek, vīrietis atbildējis: “Koronavīruss.” Likumsargiem mēģinot tikt skaidrībā, kas ar to domāts, uz jautājumu, vai Covid-19 ir sastaptajam, viņš atbildējis apstiprinoši, pēc kā aicināts doties likumsargiem līdzi un uzrādīt dokumentus.

Tā kā jaunais vīrietis jau iepriekš bija nonācis policistu redzeslokā, policijas darbinieki nojauta, ka šeit varētu būt darbiņš dakteriem. Tādēļ policisti aicinājuši salīdzinoši mierīgo vīrieti iekāpt patruļauto un nedaudz uzgaidīt, ko aizturētais labprātīgi arī izdarījis. Savukārt inspektors uz notikuma vietu izsaucis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks Māris Jurēvics stāsta, ka brīdi vēlāk, kad policijas darbinieks atvēra transportlīdzekļa durvis, lai pajautātu, vai personai viss ir kārtībā un kā cilvēks jūtas, persona pēkšņi izlēca no transportlīdzekļa un metās policijas darbiniekam virsū, nogrūda policistu gar zemi un centās viņu žņaugt. Uz notikušo reaģējusi otra policijas darbiniece, kura, pamanot kolēģim draudošās briesmas, steigšus atskrēja uz notikuma vietu un brīdināja, ka pret kolēģim uzbrukušo vīrieti tiks pielietota elektrošoka pistole.

Tiks izvērtēta personas rīcībspēja, vai personas apzinās savas darbības jeb tas ir slimības iemesls. Tālāk jau jālemj ārstiem, vai šāda persona drīkst atrasties sabiedrībā vai nē.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: