Lai izbēgtu sodu, vadītājs piedāvā kukuli


Lai izbēgtu sodu, vadītājs piedāvā kukuli
Valsts policija

Lai izvairītos no administratīvā soda par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, 8. decembrī, Daugavpilī, 1970. gadā dzimis vīrietis Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbiniekiem piedāvāja kukuli – 150 eiro apmērā. Par doto faktu uzsākts kriminālprocess.

8. Decembrī, ap pulksten 15:18 no Daugavpils Pilsētas pašvaldības policijas tika saņemta informācija, par to, ka kāds transportlīdzekļa “Mazda 5” vadītājs Daugavpilī, Rīgas ielā, iespējams, atrodas alkohola reibuma stāvoklī. Policijas alkometrs uzrādīja, ka vīrietis pie stūres sēdies 1,99 promiļu reibumā. Lai netiktu uzsākts administratīvais process par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisku dzērienu iespaidā, vīrietis, atrodoties Valsts policijas dienesta transportlīdzeklī, piedāvāja kukuli – 150 eiro apmērā.

Šobrīd vīrietim par kukuļa piedāvājumu policijas darbiniekiem, draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas, kas paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu.

Valsts policija aicina vadītājus būt atbildīgiem un nesēsties pie stūres alkohola reibumā!

Avots: Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: