Lai ierobežotu nesankcionētu jauniešu pulcēšanos naktīs slēgs lielveikalu stāvvietas


Lai ierobežotu nesankcionētu jauniešu pulcēšanos naktīs slēgs lielveikalu stāvvietas

Valsts policija vakar, 18. jūnija vakarā, Rīgā kāda universālveikala stāvlaukumā nekonstatēja pārkāpumus saistībā ar noteikto Covid-19 ierobežojumu ievērošanu, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Kaļķe.

Šajā vietā pēc pulksten 22.00 sāka ierasties vairāki desmiti automašīnu, taču policija jau iepriekš, saņemot informāciju par masveida pulcēšanās plāniem, bija nosūtījusi patruļas uz stāvlaukumu. Notikuma vietā strādāja gan Valsts policija, gan Rīgas pašvaldības policija.

Lai turpmāk novērstu šādus neatļautus pasākumus, kuru laikā tiek pārkāpta virkne noteikumu, Valsts policija sadarbībā ar vairākiem tirdzniecības centriem Rīgā ir vienojusies pēc to darba laika slēgt automašīnu stāvlaukumus.

Sadursme jau informēja, ka aizvadītajās nedēļas nogalēs Valsts policija ir konstatējusi vairākus gadījumus, kad jaunieši vakaros masveidā pārkāpj gan ceļu satiksmes noteikumus, gan epidemioloģiskās drošības prasības, organizējot spontānas pulcēšanās dažādās vietās, īpaši stāvlaukumos, Rīgas reģionā.

Konstatēts, ka personas šajos nesaskaņotajos publiskos pasākumos uzvedās agresīvi, īpaši, pārvietojoties ar transportlīdzekli – vairākkārt konstatēta agresīva braukšana, tajā pat laikā daudzas automašīnas nav atbilstošā tehniskajā stāvoklī. Tāpat vēlās vakara stundās tiek traucēts sabiedriskais miers, skaļi klausīta mūzika, kā arī šāda masveida pulcēšanās ir risks epidemioloģiskajai drošībai, jo šobrīd aizvien spēkā ir dažādi ierobežojumi.

Avots: vp.gov.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
IbioLasìtājs
Newest Oldest Most Voted
Lasìtājs
Guest
Lasìtājs

Kā saka, sveiciens pida…iem!!! Mūsu valdība rullē.

Ibio
Guest
Ibio

Pludmalēs arī notiek masveida pulcēšanās

Citi šobrīd lasa: