Seko mums

Rīgā

Lāčplēša ielā jāizvairās no krītoša dekoratīvās fasādes elementa

foto: skaties.lv

Lāčplēša ielā kādā darba dienas rītā rīdzinieks Andrejs braucis ar velosipēdu un pamanījis, ka strādnieki, veicot ēkas remontdarbus, nebija norobežojuši ietvi, tādējādi apdraudot garāmgājēju drošību, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst 9.00 Andrejs braucis garām divdesmit trešajam namam un sapratis, ka par mata tiesu paglābies no spēcīga sitiena pa galvu. Andrejs stāsta, ka pēkšņi dzirdējis lielu troksni, pēc kura apstājies un secinājis, ka no jumta nokritis liels akmens. Palūkojoties uz aukšu vīrietis redzējis, ka celtnieki labojuši ēkas fasādi. Izbrīnu radījis tas, ka nekur pie fasādes nebija izlikti brīdinājumi par būvdarbu veikšanu.

“Pēc kāda laika laikam darba vadītāji pamanīja, ka tur pulcējas cilvēki, es tajā skaitā, un sāka kaut ko darīt. Ierobežoja vietu, tostarp arī sāka novākt akmeņus no ceļa. Tā, manuprāt, ir lietisko pierādījumu likvidēšana,”

saka Andrejs.
Ekrānuzņēmumi

”Rīgas namu pārvaldnieks” gan apgalvo, ka fasādes gabals nokritis uz ietves jau pirms darbu uzsākšanas, tādējādi šajā situācijā strādniekus nevar vainot par brīdinājumu neuzlikšanu. Savukārt SIA ”RNP” komunikācijas nodaļas projektu vadītāja Laura Vaļuma ziņo: “Ēkas fasādes daļā ir margas tipa dekoratīvais posms, kas atradās bojātā stāvoklī. Ārpuskārtas remontdarbu kārtībā tika organizēti nepieciešamie darbi, lai novērstu iespējamo apdraudējumu garāmgājējiem. Pirms pacēlāja uzstādīšanas un darbu uzsākšanas teritorijas norobežošanas laikā krita atlūzas gabaliņš. Šobrīd dekoratīvais elements ir demontēts, nodrošinot drošu garāmgājēju pārvietošanos.” Vairāk uzzini skatoties “Degpunktā” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top