Kurzemē vairākos autoceļu posmos sākti seguma atjaunošanas darbi


Kurzemē vairākos autoceļu posmos sākti seguma atjaunošanas darbi
Foto: ventspilsnovads.lv

Kurzemē seguma atjaunošanas darbi ir uzsākti uz autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) posmā no Jūrkalnes līdz Labragam (33,845.-43,200. km), informē “Latvijas Valsts ceļi”.

Šonedēļ konkrētajā ceļa posmā noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un vienā posmā satiksmi regulēs ar luksoforiem. Būvdarbu laikā tiks veikta ceļa profila labošanu un virsmas apstrāde. Darbus veic SIA Saldus ceļinieks par līgumcenu 844 tūkstoši eiro (ar PVN).

Savukārt uz autoceļa Kuldīga–Alsunga–Jūrkalne (P119) ceļa segumu atjauno Priedainē pie Kuldīgas (1,342.-2,487. km), un tur šonedēļ ir ātruma ierobežojums 50 km/h. Kā Latvijas Valsts ceļi informē, šie būvdarbi paredz caurteku nomaiņu un ūdens novades sistēmas sakārtošanu, profila labošanu un jaunas asfalta virskārtas ieklāšanu.

Bet uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) seguma atjaunošana sākta posmā no Ēdām līdz Kūlu kapiem (70,240.-75,927. km). Šonedēļ tur vienā posmā satiksmi organizē regulētāji un ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Šajos būvdarbos pēc ceļa profila labošanas veiks virsmas apstrādi.

Latvijas Valsts ceļi informē, ka uz abiem šiem ceļiem strādā SIA Ceļu būvniecības sabiedrība Igate par kopējo līgumcenu 862 tūkstoši eiro (ar PVN).

Seguma atjaunošanas darbu izmaksas Kurzemē tiek segtas no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro programmas ietvaros, un līdz oktobrim šiem darbiem jābūt pabeigtiem.

Avots: lvceli.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: