Seko mums

Rīgā

Krustpils ielas krustojumā mikroautobusa vadītājs izraisa avāriju un nozūd

foto: skaties.lv

Vakar, 3.jūnijā Šķirotavas apkaimē kāds jauns vīrietis nezināmu iemesla dēļ nepaspēja nospiest mikroautobusa bremzes pedāli. Apskādētā spēkrata īpašniece piedāvāja kopīgi uzrakstīt saskaņoto paziņojumu, taču avārijas izraisītājs tomēr izlēma notikušo nerisināt un bēgt.

Stāvot pie luksofora Krustpils un Katlakalna ielas krustojumā, Editas automašīnas aizmugurē ietriecās balta mikroautobuss, kura vadītājs izskatījās tikpat pārsteigts cik Edita.

“Izkāpu ārā, redzēju, ka tur vēl daudzas citas mašīnas aizmugurē ir, tāpēc saku, nobraucam maliņā, lai varam uzrakstīt “saskaņoto” un netraucētu citiem. Nobraucām maliņā, viņš man saka, – es tev 20 eiro iedošu. Es saku, – nē, paldies, man nevajag 20 eiro, rakstām “saskaņoto”. Viņš piekrīt, bet saka, ka iebrauksim benzīntankā, lai dabūtu to “saskaņoto’,”

stāsta “Hondas” vadītāja Edita.

Jaunais vīrietis devās uz benzīntanka pusi. Edita viņam sekoja. Pēkšņi busiņa vadītājs nogriezās pa kreisi un pazuda no redzesloka. Sieviete saprata, ka viņš ir izlēmis nozust. Lai pārkrāsotu Editas ”Hondas” aizmuguri vairs uz apdrošinātāju pakalpojumiem nevar cerēt. Arī aizbēgušā šofera piedāvātie divdesmit eiro problēmu nebūtu atrisinājuši. Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Staško skaidro, ka šajā gadījumā neviens no šoferiem nedrīkstēja pamest notikuma vietu.

“Negadījumi ir dažreiz maznozīmīgi un autovadītājiem ir tiesības arī nesaukt ceļu policijas ekipāžu un sastādīt saskaņoto paziņojumu negadījuma vietā, proti, ja tas saskaņotais paziņojums ir kādam no vadītājiem transportlīdzeklī. Ja tāda nav, tad vēlams sagaidīt ceļu policijas ekipāžu un vai nu saņemt šādu veidlapu no viņiem, vai attiecīgi ceļu policijas darbinieki noformēs negadījumu pēc administratīvo pārkāpumu kodeksa,”

norāda Staško.

Cietusī vieglās automašīnas īpašniece sagaidīja ceļu policijas ekipāžu un noformēja protokolu cerībā, ka likuma sargiem izdosies atrast aizbēgušo vīrieti. Ja kāds aculiecinieks ap vienpadsmitiem bijis Krustpils un Katlakalna ielas krustojumā un piefiksēja baltā mikrobusa numura zīmi, Edita lūdz aculieciniekus ziņot viņai, zvanot pa tālruni: 29794720.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top