Krievu blogeris nodedzina savu Mercedes-AMG GT 63 S automašīnu (VIDEO)


Krievu blogeris nodedzina savu Mercedes-AMG GT 63 S automašīnu (VIDEO)

Krievu blogeris Mihails Ļitvins publicējis video, kurā nodedzina aptuveni 140 tūkstošus eiro vērto Mercedes-AMG GT 63 S automašīnu. Blogeris savu rīcību skaidroja ar to, ka viņam ir bijis konflikts ar Mercedes-Benz izplatītāju.

Video aprakstā Ļitvins atzīmēja, ka pēc neatrisināta strīda ar Mercedes-Benz ilgi domāja, kā rīkoties ar “Haizivi” (Šis bijis automašīnas segvārds). Pēc blogera teiktā, viņš automašīnu nopirka 2019. gada maijā un pēc gada tā piecas reizes apstājās, ieslēdzot Check Engine gaismu. Katru reizi Ļitvins vērsās pie oficiāla izplatītāja. Tur automašīna tika pārbaudīta, apsolot, ka problēmas ir novērstas. Starp iemesliem tika minēti tādi, kā pārnesumkārbas pārkaršana, problēma ar degvielu u.c.

Remonts nepalīdzēja, gaisma atkal iedegās – reiz tas notika nākamajā dienā pēc pilnīgas tehniskās apskates. Kopumā automašīna remontā pavadīja vairāk nekā 40 dienas: vienā no servisiem tika mainīta turbīna, kas bija jāpasūta Vācijā. Pēc pēdējā starpgadījuma kontaktpersona pārstāja atbildēt uz blogera zvaniem.

Ļitvins mēģināja sasniegt galvenos no Mercedes izplatītājiem, izmantojot Instagram. Viņš mudināja uzņēmumu pievērst uzmanību savai situācijai ar auditorijas palīdzību, caur sociālo vietni Instagram un pēc tam tieši ar viņu sazinājās, izmantojot privātus ziņojumus, atkal caur Instagram.

Ekrānuzņēmums no Instagram

Blogeris atbildi nesaņēma: uzņēmums tikai uz laiku slēdza komentārus vietnē Instagram, līdz brīdim, kad piezīme tika publicēta. Pēc tam komentāri tika atkārtoti atvērti. Blogeris vēlējās atgūt atpakaļ naudu vai nomainīt automašīnu, kamēr tai bija garantija. Viņš gribēja vērsties tiesā, taču pēc remonta viņam nebija visu vajadzīgo dokumentu. Blogeris ziņoja, ka izplatītājs atteicās viņam izsniegt pieņemšanas sertifikātus. Ļitvins uzskata, ka dokumenti būtu ļāvuši viņam uzvarēt tiesā un atgūt naudu.

Ekrānuzņēmums no video

Rezultātā Ļitvins devās uz privātu servisu, kur, pēc viņa teiktā, automašīna tika “salabota divās stundās”. Viņš paziņoja, ka meistari atklāja neoriģinālas rezerves daļas, kuras izplatītājs uzstādījis pēc apkopes, kā arī pati remonta kvalitāte bijusi neapmierinoša. Nedēļu pēc tam blogeris sadedzināja automašīnu, jo viņš nevarēja atgūt naudu. Viņš nevēlējās izmantot spēkratu, tādējādi reklamējot zīmolu.

Video nofilmēts, kā Ļitvins izbrauca lauka vidū un aplēja dārgo spēkratu ar šķidrumu, iespējams, benzīnu. Pēc tam uzcepa desiņas un pēc brīža, tās ēdot, pielaida spēkratam uguni. Blogeris video noslēgumā iekāpa zaporožecā un ar draugu palīdzību, kuri iestūma automašīnu, aizbrauca.

Avots: vc.ru

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
Cilvēks kas nelien citu dzīvē.Cilvēks kas nelien citu dzīvē.
Newest Oldest Most Voted
Cilvēks kas nelien citu dzīvē.
Guest
Cilvēks kas nelien citu dzīvē.

Besī cilvēki kuri ielien citu cilvēku dzīvē. Sadedzināja un sadedzināja, tad bija iemesls.

Cilvēks kas nelien citu dzīvē.
Guest
Cilvēks kas nelien citu dzīvē.

Besī cilvēki kuri ielien citu cilvēku dzīvē. Sadedzināja un sadedzināja, tad bija iemesls.

Citi šobrīd lasa: