Seko mums

CSNg

Kravas autovadītājs no Polijas nedod ceļu un izraisa avāriju

foto: skaties.lv

Ceturtdien, 15.oktobra rīta agrumā Kravas auto vadītājs, brauktdams no Polijas, izraisīja smagu avāriju ar vieglo spēkratu pie Rīgas HES. Tālbraucējs, nebremzējot iebrauca aplī, nedodot ceļu “Audi” markas automobilim.

Kā ziņu portālam Sadursme.lv skaidro Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe, “Ap pulksten septiņiem pie Rīgas HES rotācijas aplī notika Sadursme starp kravas automašīnu “Scania” un vieglo automobili “Audi”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta divas personas, kuras ar gūtajām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.”

Savukārt raidījums “Degpunktā” vēsta, ka Avārijas rezultātā abi spēkrati nobrauca no ceļa. Pēc neilga brīža atsteidzās neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Vieglā spēkrata vadītājam un pasažierim tika konstatētas galvas traumas, tāpēc cietušie tika hospitalizēti.

video

Likumsargi uz negadījuma vietu uzaicināja tulku, jo secināts, ka kravas autovadītājs spēj komunicēt tikai poliski. Savā paskaidrojumā šoferis rakstījis, ka pa konkrēto ceļu braucis pirmo reiz mūžā, pēdējā brīdī pamanīdams rotācijas apli. Autovadītājs sācis bremzēt pārāk novēloti. Ceļu policijas darbinieki konstatējuši, ka autovadītājs pie stūres sēdies skaidrā prātā.

Avots: sadursme.lv un Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top
Hide picture