Seko mums

CSNg

Kravas autovadītājs neizvēlas atbilstošu ātrumu un avarē

Svētdienas rītā daudzi autovadītāji, braucot pa Saldus apvedceļu, kļuva par aculieciniekiem rezultātam, kāds rodas, kad autovadītājs izvēlas nepareizu ātrumu līkuma izbraukšanai. Sadursme.lv aculiecinieki informēja, par kādu kravas mašīnu, kas netālu no DUS Circle-K ir avarējusi.

Ziņu portālam Valsts policija skaidro, ka 17.maijā ap pulksten 08.20 policijā saņemēma informāciju, ka Saldū ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Valsts policija noskaidrojusi, ka 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volvo” savienojumā ar piekabi un izbraucot lokveida krustojumu, neizvēlējas kustības drošībai atbilstošu ātrumu un apgāzās.

Par laimi negadījumā cieta tikai dzelži – bojāta automašīna, piekabe, ceļa aizsargbarjera, kā arī negadījuma rezultātā tika bojātas arī divas ceļas zīmes. Taču galvenais, ka šajā ceļu satiksmes negadījumā nav cietušo.

Galerija
Skatīt galeriju

Transportlīdzekļa vadītājam policija noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu. Un jau pēc kāda laika kravas automašīna tika aizvesta no notikuma vietas. Jau ziņojām par vairākām autoavārijām, kuras notikušas pagājušās nedēļas brīvdienās. Šī bija viena no populārākajšām par kuru ziņoja Sadursme.lv aculiecinieki.

Avots: sadursme.lv
guest
3 Comments
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Janka
Janka
1 month ago

Bezsmadzeņu varonis☹️!!!

trackback

[…] Svētdien, 17.maija rītā Saldus apvedceļā pie DUS “Circle-K” apgāzusies kravas automašīna. […]

trackback

[…] ziņojām, ka 17.maijā ap pulksten 08.20 Saldū, kāds kravas auovadītājs neizvēlējies atbilstošu ātrumu, kā rezultātā noticis ceļu satiksmes negadījums. Turpat netālu novietotās videonovērošanas […]


Jaunākais

Seko mums

To Top