Seko mums

CSNg

Kravas automašīnas šoferis melo par notikušo avāriju

Piektdien, 24. janvārī, uz Rīgas apvedceļa kāds vieglās automašīnas “Volvo” vadītājs piedzīvoja šausminošu avāriju. Ir publicēts video kā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Brīnumainā kārtā pēc frontālās sadursmes ar vairākas tonnas smago braucamrīku “Volvo” šoferim izdevies izbēgt no nāves, turklāt viņš pat nebija jāved uz slimnīcu, jo ticis cauri sveikā bez nopietniem ievainojumiem.

“Ir dažādas skrambas, nobrāzumi. Es neveicu nekādu manevru… Pēkšņi smagā automašīna pārvietojās uz manu joslu. Man nekas neatlika, kā censties izvairīties no sadursmes, nobraucot nomalē,” stāsta “Volvo” vadītājs Maksims.

Tieši tajā brīdī, kad Maksims mēģinājis izvairīties no sadursmes, abi spēkrati jau atradušies pārāk tuvu viens otram. Vīrietis nav bijis spējīgs kaut kāda veidā ietekmēt situāciju, un tālāk sekojis trieciens. Abi spēkrati nolidojuši no ceļa braucamās daļas, un kravas auto vairākus desmitus metru stūmis samīcīto “Volvo” gar metāla aizsargbarjeru.

“Smagais auto vilka kādus 100 metrus pa apmali, tad nekā patīkama tur nav. Brīdī, kad notiek sadursme un tevi velk pa nomali, neko nevari darīt, tikai gaidīt, kas notiks tālāk,” saka Maksims. Foto no notikuma vieta.

Maksima auto pēc negadījuma nebūs remontējams, bet galvenais, ka tas teicami izpildījis savas aizsargfunkcijas.

Kravas auto vadītājs raidījumam “Degpunktā” pauda savu versiju par notikušo, un tā atšķiras no “Volvo” vadītāja stāstītā.

“Es braucu uz šo pusi, bet tas ”Volvo” vadītājs apdzina kādu pa pretējo joslu. Es viņu redzēju. Viņš, visticamāk, arī redzēja, ka “fūre” brauc viņam virsū. Viņš manī ietriecās, es iebraucu kreisajā pusē,” stāsta smagās automašīnas vadītājs.

Kā redzams video, smagās automašīnas šoferis ir iebraucis pretējā joslā un viņa stāstītie notikumi ir pretēji reāli notikušajiem.

Avots: skaties.lv

12
Izsaki savas domas...

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
tirsiensArī šoferītsŠoferītisRichijsRrrrrr Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Janka
Guest
Janka

Smagā vadītājs vēl di*sa ka Volvo iebrauca viņa joslā. Auto vadītāja tiesības nost uz mūžu un 100 000 morālo kompensāciju, kroplis

Rrr
Guest
Rrr

Aizmiga pie stūres. Pirms avārijas nebremzē. Šo video vajag rādīt visiem 95 koda kursos. Lai saprot pārstrādāšanās sekas. Videoreģistratora ipašnieks ar saprata un bremzēja, ka neadekvātāks vieglā šoferis varētu raut pretējā joslā lai izvairītos no sadursmes.

Richijs
Guest
Richijs

Par melošanu uz vietas nosist pidaru.

Kārtībai ir jābūt.
Guest
Kārtībai ir jābūt.

Kamēr fūres un baļķvedeji brauks sestdienās un svētdienās, kā arī no 6 rītā līdz 21 vakarā, būs sadursmes. Latvijas laika sākumā bija likums pieņemts. Ļoti skaisti varēja izbraukt. Tagad bardaks.

Rrrrrr
Guest
Rrrrrr

Diskutēt var ilgi un dikti. Bet fats paliekfakts.

Vārds
Guest
Vārds

Melot diemžēl nav aizliegts.

tirsiens
Guest
tirsiens

Būs aizrāvies, telefonā 18+ filmas skatoties… autiņos būtu jāierīko mobilo datu bloķētājus, ja auto ir kustībā. Arī vieglo autiņu vadītāji tad nebakstītos whatsapā braucot.

Šoferītis
Guest
Šoferītis

Smagais vainīgs tas skaidrs bet vai man vienam rēgojas vai tā tomēr ir kā smaga numurzīme nesapas priekšējā ar aizmugurejo

Arī šoferīts
Guest
Arī šoferīts

Aizmugurē tak piekabes nr..

trackback

[…] jau ir otrā smaga autoavārija ar kravas automašīnu pēdējās nedēļas […]

trackback

[…] sadursmes ar vairākas tonnas smago braucamrīku “Volvo” šoferim izdevies izbēgt no nāves. Kravas un Volvo vadītāju paustās versijas par notiekošo […]

trackback

[…] Sadursme.lv vēstījām par nopietnu avāriju uz Rīgas apvedceļa, kuru izraisījusi kravas auto sadursme ar Volvo XC 90. Šonedēļ atklājies, ka īsi pirms […]

Jaunākais

Seko mums

To Top