Seko mums

CSNg

Kravas automašīnas šoferis melo par notikušo avāriju

Piektdien, 24. janvārī, uz Rīgas apvedceļa kāds vieglās automašīnas “Volvo” vadītājs piedzīvoja šausminošu avāriju. Ir publicēts video kā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Brīnumainā kārtā pēc frontālās sadursmes ar vairākas tonnas smago braucamrīku “Volvo” šoferim izdevies izbēgt no nāves, turklāt viņš pat nebija jāved uz slimnīcu, jo ticis cauri sveikā bez nopietniem ievainojumiem.

“Ir dažādas skrambas, nobrāzumi. Es neveicu nekādu manevru… Pēkšņi smagā automašīna pārvietojās uz manu joslu. Man nekas neatlika, kā censties izvairīties no sadursmes, nobraucot nomalē,” stāsta “Volvo” vadītājs Maksims.

Tieši tajā brīdī, kad Maksims mēģinājis izvairīties no sadursmes, abi spēkrati jau atradušies pārāk tuvu viens otram. Vīrietis nav bijis spējīgs kaut kāda veidā ietekmēt situāciju, un tālāk sekojis trieciens. Abi spēkrati nolidojuši no ceļa braucamās daļas, un kravas auto vairākus desmitus metru stūmis samīcīto “Volvo” gar metāla aizsargbarjeru.

“Smagais auto vilka kādus 100 metrus pa apmali, tad nekā patīkama tur nav. Brīdī, kad notiek sadursme un tevi velk pa nomali, neko nevari darīt, tikai gaidīt, kas notiks tālāk,” saka Maksims. Foto no notikuma vieta.

Maksima auto pēc negadījuma nebūs remontējams, bet galvenais, ka tas teicami izpildījis savas aizsargfunkcijas.

Kravas auto vadītājs raidījumam “Degpunktā” pauda savu versiju par notikušo, un tā atšķiras no “Volvo” vadītāja stāstītā.

“Es braucu uz šo pusi, bet tas ”Volvo” vadītājs apdzina kādu pa pretējo joslu. Es viņu redzēju. Viņš, visticamāk, arī redzēja, ka “fūre” brauc viņam virsū. Viņš manī ietriecās, es iebraucu kreisajā pusē,” stāsta smagās automašīnas vadītājs.

Kā redzams video, smagās automašīnas šoferis ir iebraucis pretējā joslā un viņa stāstītie notikumi ir pretēji reāli notikušajiem.

Avots: skaties.lv
avatar

Jaunākais

To Top