Seko mums

CSNg

Kravas auto vadītāja pārgurums bija iemesls izraisītai avārijai

Iepriekš Sadursme.lv vēstījām par nopietnu avāriju uz Rīgas apvedceļa, kuru izraisījusi kravas auto sadursme ar Volvo XC 90. Šonedēļ atklājies, ka īsi pirms negadījuma policisti bija apturējuši un pārbaudījuši tālbraucēju, kurš pēc tam izraisījis sadursmi.

Kravas automašīnas ”DAF” šoferis, kas pagājušonedēļ izprovocēja bīstamu avāriju uz Rīgas apvedceļa un frontāli saskrējās ar “Volvo” markas apvidus auto, jau pirms negadījuma bija pievērsis pārējo satiksmes dalībnieku uzmanību ar savu nedrošo braukšanu, atklāj kāds aculiecinieks. Tajā pašā dienā šoferi manījuši minēto spēkratu uz Siguldas šosejas, traucoties nepārliecinoši un nepamatoti manevrējot.

“Sākumā likās, ka smagā automašīna apdzen kādu lēni braucošu transportu, jo tajā brīdī braucām ar apmēram 80 kilometriem stundā. Pēc brīža pamanīju, ka nav neviena cita uz ceļa ko apbraukt. Tālāk jau smagā mašīna iebrauca vairākas reizes pretējā joslā, gandrīz izraisot avāriju,” stāsta kāds aculiecinieks.

Redzot notiekošo, aculiecinieks nolēmis rīkoties atbildīgi – viņš uzmanīgi apdzinis aizdomīgo kravas mašīnu un samazinājis braukšanas ātrumu, zvanot ceļu policistiem.

“Tad pamanīju, ka pretī braucošās mašīnas signalizē, ka priekšā ir ceļu policija. Tad es palielināju ātrumu, lai atrautos no smagās automašīnas un pēc iespējas ātrāk nokļūtu pie policijas,” stāsta aculiecinieks.

Patruļpolicijas ekipāža bija nostājusies ceļmalā, pie kāda benzīntanka. Aculiecinieks piestājis pie likumsargiem un izstāstījis par savādo “fūres” šofera braukšanas stilu. Mirkli vēlāk tālbraucējs ticis apstādināts.

“Cik redzēju, tad šoferis jau izkāpa no smagās automašīnas vai nu ļoti saguris, vai alkohola reibumā. Kad policists parunāja ar šoferi un devās uz mašīnu pēc alkometra, vēlreiz izskaidroju, ko redzēju, uz ko policijas darbinieks man atbildēja – tālbraucējiem jābrauc lieli gabali, un viņš, iespējams, ir tikai pārguris,” notikumus atstāsta kāds šoferis, kurš pēc tam devies prom. Taču, aizbraucot mājās, jau pamanījis sižetu, kurā redzams, ka tieši tā pati smagā automašīna iekļuvusi avārijā.

Avots: Skaties.lv/Degpunktā

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
haismattySieva
Newest Oldest Most Voted
Sieva
Guest
Sieva

Ko var gribēt, firmu vadītāji dzen tos vadītājus visu laiku, nereti liek pārkāpt visus noteikumus ar “akmeni” vai vairākiem čipiem. Neļaujot nostāvēt noteiktās dienas atpūtā, raksta “vēstuli” un tik tēs uz priekšu! Negribi strādāt ej prom! Vienīgais attaisnojums kāpēc nevari braukt ir pataloganatoma atzinums!😫

haismatty
Guest
haismatty

Cialis 40 Mg Pills [url=https://buyciallisonline.com/]Cialis[/url] Cephalexin Dose Chart Cialis Cat Amoxicillin


Jaunākās

To Top