Seko mums

CSNg

Kravas auto un mikroautobusa sadursmē uz Liepājas šosejas gājis bojā cilvēks

Šodien 5.februārī kravas automašīnas un mikroautobusa sadursmē uz Liepājas šosejas gājis bojā cilvēks, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Negadījums noticis ap plkst. 12.00 pie pagrieziena uz Pienavu, Tukuma novadā. Sākotnējā informācija liecina, ka sadūrusies smagā automašīna “Volvo” un “Volkswagen”  mikroautobuss.

Mikroautobusa pasažieris ir gājis bojā, bet vadītājs guvis traumas.

Negadījuma vietā bija bloķēta satiksme, taču tagad tā atjaunota abos virzienos. Operatīvie dienesti turpina darbu notikuma vietā.

Avots: tvnet.lv

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Kravas auto šoferis stāsta par traģisko avāriju uz Liepājas šosejas - sadursme.lvKravas auto vadītāju ieteikumi citiem autovadītājiem - sadursme.lvEriks.
Newest Oldest Most Voted
Eriks.
Guest
Eriks.

Kas vispar notiekas uz siss valsts celiem? Tas kas izraisija avariju,tiesibas uz muzu nost.Tadiem uz cela vairs nav ko meklet,un apdraudet citus.Bet ka jau korumpeta valsti,piever acis,un viss ir kartiba.Vale talak un galini parejos nost ar lielaku upuru skaitu.

trackback

[…] tiek reģistrētas kravas automašīnu sadursmes ar vieglajiem automobiļiem. Dažas no tām ir ar letālu iznākumu. Izplatītākie iemesli, kādēļ notiek ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti kravas auto […]

trackback

[…] 5.februārī ziņojām, ka ap plkst. 12.00 uz Liepājas šosejas notikusi traģiska kravas automašīnas un mikroautobusa sadursme, kurā gājis bojā mikroautobusa vadītājs. Kravas autovadītājs dalās savā […]


Jaunākās

To Top