Seko mums

Dažādi

Krasta ielas veloceļš – mūsdienīgs, bet ar trūkumiem

Ekrānuzņēmums, 900 sekundes

Jaunais veloceliņš gar Krasta ielu tika izbūvēts šajā vasarā. Tas savieno Salu tiltu ar Krasta ielas otrā galā esošo Dienvidu tiltu. Šis 2,8 kilometrus garais veloceliņš ir viens no mūsdienīgākajiem Rīgā, tam ir būtiski trūkumi, vēsta raidījums “900 sekundes”.

Kaut arī biedrības ”Pilsēta cilvēkiem” pārstāvis Oto Ozols atzinīgi vērtē Krasta ielas veloceliņu, tomēr ir arī būtiski trūkumi. Piemēram Krasta ielā ir vairākas degvielas uzpildes stacijas, lielveikali un citas iestādes, kur dodas autobraucēji un projektā paredzēts, ka veloceliņš krustojumos būs augstāks par auto brauktuvi, realitātē iznāca ne tik augsti. Šobrīd pacēlums neprovocē autovadītāju samazināt ātrumu.

Ekrānuzņēmums, 900 sekundes

Autovadītājiem arī norādīts ar ceļazīmi, ka jādod ceļš velobraucējam. Vairums to ievēro, taču ir autobraucēji, kuri tīšām vai netīšām nogriež ceļu. Taču nepatīkamākais pārsteigums ir Krasta ielas veloceliņa Dienvidu tilta galā. Vairāk nekā divus kilometrus garā veloceliņa beigās pēkšņi sākas trotuārs.

“Viņi turpina braukt pa ietvi, kas atkal ir tā problēma, ka mēs izbūvējam izcilu velomaģistrāli, kur var ātri braukt. Bet tur tai galā visa tā masa, kas brauc, tiks uzmesta uz ietves, kur cilvēki iet ar kājām,”

orāda biedrības “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvis.

Par veloceliņa turpinājumu uz Ķengaragu skaidrības neesot. Ja neraugās uz šiem trūkumiem jaunais veloceliņš novērtēts kā ērts un mūsdienīgs. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “900 sekundes” sižetu.

Avots: sadursme.lv / 900 sekundes

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top