Krāslavas novadā pieķer motociklistu, kurš steidzās ar ātrumu 196 km/h (video)


Krāslavas novadā pieķer motociklistu, kurš steidzās ar ātrumu 196 km/h (video)

2021. gada 2. jūnijā Krāslavas novadā Valsts policijas amatpersonas veicot dienesta pienākumus, apturēja motociklu vadītājus, kuri pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu un brauca ar ātrumu 196 km/h.

2. jūnijā plkst. 17:54 Krāslavas novada Ūdrīšu pagastā ceļa posmā P62, veicot dienesta pienākumus, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas apturēja divus motociklu vadītājus, kuri pārvietojās daudz ātrāk, nekā konkrētajā ceļa posmā ir atļauts. Tika fiksēts, ka abi motociklu vadītāji pārvietojās ar ātrumu 196 km/h. Viena no personām bija 1995.gada dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš divas reizes tika sodīts par braukšanas ātruma pārkāpšanu, bet otra persona – 1988. gada dzimis vīrietis. Abi vīrieši pārvietojās ar motocikliem Jamaha-R1. Saistībā ar notikušo tika uzsākti administratīvie procesi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Par šādu pārkāpumu transporta līdzekļu vadītājiem draud naudas sods no septiņdesmit divām līdz deviņdesmit sešām naudas soda vienībām, kas ir no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina transportlīdzekļa vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana, apdraud ne tikai paša transporta līdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: