Krāslavā par zādzībām tiek aizturēts vīrietis


Krāslavā par zādzībām tiek aizturēts vīrietis

24.Februārī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Krāslavas iecirkni par zādzībām no automašīnām un mājokļa, kā arī par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu, kuras izdarītas laika posmā no 2021.gada 15.februāra līdz 24.februārim Krāslavā aizturēja 1993.gadā dzimušu vīrieti.

24.Februārī pulksten Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, veicot operatīvos pasākumus, saistībā ar zādzībām no automašīnām, no mājokļa un par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu, kuras izdarītas laika posmā no 2021.gada 15.februāra līdz 24.februārim Daugavpilī aizturēja 1993.gadā dzimušu vīrieti. Kopumā vīrietis bija veicis 5 zādzības.

15.Februārī iespējamā vainīgā persona no kāda dzīvokļa Daugavpilī, kurā dzīvokļa saimnieks bija pats vīrieti ielaidis iekšā, nozaga dažādas elektroiekārtas – televizoru, spēļu konsoli un portatīvos datorus vairāku simtu eiro vērtībā.

23.Februārī Daugavpili, izsitot stiklus, persona veica mantu zādzības no diviem transportlīdzekļiem, nozogot dažādas mantas. Kriminālprocesa ietvaros daļu nozagto mantu izdevās atgūt un atgriezt to likumīgajiem īpašniekiem.

Tāpat persona nākošajā dienā, 24.februārī, ar mērķi veikt mantas zādzību, izsita automašīnas Mercedes Benz stiklu, taču vēlamo iekārtu nozagt personai neizdevās.

Valsts policijas Daugavpils iecirkņa amatpersonas skaidro arī minētās personas saistību ar velosipēda zādzību kurš 23. februārī tika nozagts no kāda daudzdzīvokļu mājas pagraba.

Šobrīd vīrietim par izdarītajām noziedzīgajām darbībām draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 175.panta 1.daļas, 185.panta 1.daļas un pēc 175.panta 3.daļas.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: