Seko mums

Jaunumi

Koplietošanas automašīnu pulciņu papildina firmas “Citybee” piedāvātie 300 pilsētas auto

“Citybee” – viens no lielākajiem koplietošanas uzņēmumiem Austrumeiropā un Baltijā – paplašinājis savu darbību Latvijā, uzsākot piedāvāt vieglo koplietošanas automašīnu nomu Rīgā.

Šobrīd autoparkā Rīgā pieejamas 300 koplietošanas automašīnas, bet paredzēts, ka to skaits tiks pakāpeniski palielināts.
“Citybee”, vadoties pēc pētījuma, kurā tika izanalizēti rīdzinieku braukšanas paradumi, iedzīvotājiem koplietošanā piedāvā “Fiat 500” markas automašīnas, kuras izceļas ar praktiskumu un moderno dizainu.

Kā liecina informācija Citybee.lv mājaslapā, cena par vienu brauciena minūti ar koplietošanas “Fiat 500” ir 0,15 eiro, par vienu brauciena stundu – 4,90 eiro, bet par dienu – 22,90 eiro, savukārt katrs nobrauktais kilometrs papildus izmaksā vēl 0,15 eiro. Kopējās izmaksas par koplietošanas auto izmantošanu tiek aprēķinātas, ņemot vērā auto izmantošanas laiku un nobrauktos kilometrus.

Uzņēmums “Citybee” Latvijā ienāca šī gada pavasarī, sākotnēji piedāvājot nomā kravas automašīnas “Fiat Ducato”. Vasarā uzņēmums Rīgā un Jūrmalā sāka piedāvāt arī elektrisko skrejriteņu nomu.

Latvijā koplietot auto iespējams no 2017. gada maija, kad šo pakalpojumu sāka piedāvāt uzņēmums “Carguru”. Auto koplietošana ir samērā jauns pakalpojums ne tikai pie mums, bet arī pārējās Baltijas valstīs. Igaunijas uzņēmums “RIA.com Marketplaces” pavisam nesen veicis pētījumu, kurā salīdzināta auto koplietošana visas trīs Baltijas valstīs, atklājot, ka šai nozarei ir gan perspektīva, gan savas ēnas puses.

Citas fotogrāfijas no “Citybee” koplietošanas “Fiat 500” atklāšanas pasākuma Rīgā:

Avots: citybee.lv, db.lv / Attēli: publicitātes foto no portāla la.lv
avatar

Jaunākais

To Top