Koknesē kāds vīrietis sašauj noparkotu mašīnu


Koknesē kāds vīrietis sašauj noparkotu mašīnu

23. janvārī Koknesē, kādā daudzdzīvokļu mājas pagalmā vīrietis ar nereģistrētu šaujamieroci – medību bisi – sašāvis, viņaprāt, nepareizi noparkotu “Volvo” spēkratu.

Sestdienas pēcpusdienā 1967. gadā dzimušais vīrietis nolēma paust savu viedokli par “Volvo V70” spēkrata īpašnieka parkošanās spējām, sašaujot transportlīdzekli. Vīrietis raidījis šāviņus pa motora pārsegu, priekšējiem lukturiem un vējstiklu. Šaudīšanās prieki vīrietim gan ilgi nav sanākuši, notikuma vietā nekavējoties ieradās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa darbinieki. Vīrieša pārbaudes laikā arī atklājies, ka kungs esot bijis 3 promiļu reibumā.

Medību bise, ar kuru tika mantiskie bojājumi “Volvo”, izrādījusies nereģistrēta, tā ir nosūtīta tālākai ekspertīzei. Tikmēr pats vīrietis ir aizdomās turētās personas statusā, taču nav piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts drošības līdzeklis.

Par notikušo policijā ir uzsākti 2 kriminālprocesi. Viens pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas par svešas mantas tīšu bojāšanu un otrs – Krimināllikuma 233. panta otrās daļas par šaujamieroča un šaujamieroča munīcijas glabāšanu bez attiecīgas atļaujas. Par minētajiem likumpārkāpumiem attiecīgi var tik piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem ar vai bez probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem un arī brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Valsts policija uzsver, ka ieroču izmantošana konfliktu risināšanai ir kategoriski nepieņemama rīcība, un vērš uzmanību, ka personu un sabiedrības drošības labad ir stingri jāievēro Ieroču aprites likumā noteiktās tiesības un pienākumi attiecībā uz ieroču un munīcijas apriti.

Avots: Valsts policijas Zemgales reģiona pāralde

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Jānis
Newest Oldest Most Voted
Jānis
Guest
Jānis

Pareizi…nav ko pa parkiem braukāt. Priekš tam ir stāvvietas.

Citi šobrīd lasa: