Ko darīt ar ziemā pārsālītām automašīnām? (video)


Ko darīt ar ziemā pārsālītām automašīnām? (video)

Raidījums “Zebra” pēta, ko darīt ar automašīnām, kurām virsū ziemā visu laiku krājas virsū sāls – mazgāt un riskēt saskrāpēt jeb tomēr nemazgāt?

“Smart Service” speciālists Raimonds Sermols stāsta, – ja auto netīrs, bet ir vēlme savu spēkratu turēt tīru un spodru, tas jāmazgā. Citu variantu neesot. Vasarā, kad saule spīd, cita lieta, var arī nemazgāt.

Raidījuma vadītājs Pauls Timrots vaicā, vai arī stiprā salā to var darīt – uzkrājoties netīrumiem un piesalstot, auto taču var saskrāpēt. “Smart Service” speciālists atzīst, tas tiesa, mazliet jau paskrāpēs, bet mašīna, lai to uzturētu kārtībā, jāmazgā. To nepieciešams darīt uzmanīgi, iedzīt iekštelpās, ļaut tai sasilt, atvērt durvis, akurāti pamazgāt durvju starpas. Pēc nosmērēšanas ar “ķīmiju” spēkratu vēlams mazgāt no apakšas uz augšu, lai “ķīmija” paspēj iedarboties.

Spēkrata luktus ieteicams ziemā uzturēt tīrus, samitrinot ar kādu tīrāmo līdzekli mīkstu mikrošķiedras lupatiņu, lai lampas nesaskrāpē.

Mašīna jātīra ar bituma traipu noņēmēju, nosmērējot ar to visu spēkratu un gaidot, lai iedarbojas. Visi sāļi labi noiešot nost. Tad jāņem priekšmazgātājs, piemēram, putas, jānoziež ar tām auto vēlreiz, ar slapju švammi visi netīrumi jānoņem nost, jānosusina un jāievasko. Ja iespējams, ar gaisu jāizpūš visas šķirbas un spoguļus, lai tās neaizsalst.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: