Kinologi kopā ar suņiem Rudi un Grey Dobelē izņem augu ar iespējamu narkotisko iedarbību


Kinologi kopā ar suņiem Rudi un Grey Dobelē izņem augu ar iespējamu narkotisko iedarbību

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa amatpersonas sadarbībā ar Valsts Robežsardzes Rīgas pārvaldes robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta Kinoloģijas nodaļas amatpersonām un dienesta suņiem Dobelē un Dobeles novadā divās mājvietās 9. septembrī veica plānotas preventīva rakstura pārbaudes, kuru laikā konstatēja un izņēma augu ar iespējamu narkotisko iedarbību un cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Par notikušo sākti 5 administratīvā pārkāpuma procesi.

Ceturtdien, 9. septembrī, Dobeles iecirkņa darbinieki, veicot procesuālas darbības, Dobelē kādā mājvietā veica plānotu pārbaudi, kurai tika piesaistīti Valsts Robežsardzes Rīgas pārvaldes robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta Kinoloģijas nodaļas darbinieki ar diviem suņiem – Rudi un Grey. Pārbaudes laikā tika atrasts un izņemts augs ar iespējamu narkotisko iedarbību (marihuānu). Precīzs narkotisko vielu daudzums augā būs zināms pēc ekspertīzes. Tajā pašā mājvietā pie nepilngadīgas personas tika atrastas, iespējams, narkotiskās vielas, kas arī ir nosūtītas ķīmiskās ekspertīzes veikšanai.

Par notikušo likumsargi pret vienu pilngadīgu un vienu nepilngadīgu personu ir sākuši administratīvā pārkāpuma procesus par narkotisko vielu neatļautu lietošanu un administratīvā pārkāpuma procesus par narkotisko vielu glabāšanu. Jāpiebilst, ka nepilngadīgā persona jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā.

Tāpat tajā pašā dienā likumsargi veica plānotu pārbaudi kādā citā mājvietā, kur tika atrastas un izņemtas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Arī šajā gadījumā policisti ir sākuši administratīvā pārkāpuma procesu.

Valsts policija izsaka pateicību par sekmīgu un rezultatīvu sadarbību Valsts Robežsardzes Rīgas pārvaldes robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta Kinoloģijas nodaļas amatpersonām un abiem suņiem – Rudi un Grey.

Avots: vp.gov.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: