Ķengaragā rūdīts zaglis izrauj no pensionāres rokām somu un tiek notverts


Ķengaragā rūdīts zaglis izrauj no pensionāres rokām somu un tiek notverts
foto: attēlam ir ilustratīva nozīme / Valsts policija

Rīgā, Ķengaragā 9. aprīlī kāda kundze stāvēja pie sava nama kāpņu telpas un grasījās iet iekšā, taču, negaidot, pie viņas piesteidzās nepazīstams vīrietis, izrāva no rokām somu, kurā atradās pensija, un aizbēga, vēsta Valsts policija.

Sieviete sākusi kliegt, kas piesaistīja apkārtējo iedzīvotāju uzmanību, un atsaucīgie aculiecinieki tūdaļ izsauca Valsts policiju. Kad tā ieradās notikuma vietā, tika noskaidrotas iespējamās vainīgās personas pazīmes. Tūdaļ, policija devās vainīgo meklēt pa tuvāko apkārtni. Drīz vien, netālu no nozieguma vietas policisti atrada un aizturēja aizdomās turēto vīrieti.

Aizturētais ir dzimis 1980. gadā un iepriekš vairākas reizes sodīts par rokassomiņu zādzībām un narkotiku lietošanu. Pēdējo reizi no cietuma vīrietis atbrīvots pavisam nesen.

Jāpiemin, ka vīrietis vaļsirdīgi atzinās vēl divās somiņu zādzību epizodēs, kas izdarītas nesen Ķengaragā. Turklāt policisti arī 2. aprīlī bija aizturējuši vīrieti par somas zādzību šajā pašā mikrorajonā.

Ņemot vērā, ka vīrietis jau iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem noziegumiem, 9. aprīlī viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Avots: Valsts policija
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: