Seko mums

Dažādi

Ķengaragā papele apskādē divas automašīnas

foto: skaties.lv

Vakar, 18.sptembrī Ķengara vētras dēļ krītoša papele pamatīgi apskādējusi divus spēkratus Ķengaragā, radot galvassāpes apkaimes iedzīvotājiem, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Nokritušais koks acumirklī diviem auto īpašniekiem vai, viņu auto apdrošinātājiem radījis tūkstošos mērāmus zaudējumus. Koks uzkrita uz “BMW X3”, un kāda “Renault” busiņa. Avārijas vietā aptuveni stundu bija traucēta satiksme, jo nokritušais koks bija daļēji aizšķērsojis brauktuvi.

Aculiecinieki atklāj, ka, operatīvie dienesti notikuma vietā ieradušies ātrāk, nekā paši atskārtuši, kas atgadījies, un nekavējoties ķērušies pie darba.

“Tā jau papeles visas bīstamas, varat paskatīties. Par mašīnu maksās “Kasko”, bet problēmas tāpat, jātērē savs laiks tam,”

stāsta busiņa īpašnieks Edgars.

Visticamāk, glābēju brigāde, kas likvidēja šā negadījuma sekas, tik ātri viss atgriezties bāzē nevarēja, jo šim izsaukumam sekojis arī nākamais, jo vēja brāzmas pilsētā neatkāpās visas dienas garumā, līdz ar to, glābējiem šodien darba netrūka. 

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top