Seko mums

Rīgā

Ķengaragā nodeguši jau divi “Mercedes” spēkrati

foto: skaties.lv

Pēdējo dienu laikā, neskaidru apstākļu dēļ, Ķengaragā sadeguši divi “Mercedes” spēkrati. Vietējie iedzīvotāji domā, ka automašīnas dedzinātas atriebības vārdā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Maskavas ielā dzīvojošais Vladimirs kādu nakti izdzirdējis, ka pagalmā nogrand sprādzieni. Izgājis no mājas, sākotnēji vīrietim likās, ka nokritis koks, taču tad Vladimirs ieraudzījis kaimiņa “Mercedes” automašīnu, kuru bija pārņēmušas liesmas. Vīrietis nekavējoties steidzies zvanīt policijai un ugunsdzēsējiem.

“Mums ir anomāls pagalms. Tajā pašā vietā man mašīnai divas reizes stiklus izsita. Tur mašīnu nozaga,”

saka Vladimirs.

Pašlaik policija skaidro notikušā apstākļus – to kāpēc transportlīdzeklis aizdedzies. Jāpiebilst, ka pirms pāris dienām Lokomotīves ielā degusi vēl kāda ”Mercedes” automašīna. Arī šajā gadījumā degšanas cēlonis vēl nav noskaidrots. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top