Ķengaragā kāds vīrietis 4,4 promiļu reibumā vada auto bez tiesībām


Ķengaragā kāds vīrietis 4,4 promiļu reibumā vada auto bez tiesībām

25. jūlija naktī, apbraukājot klusākos Ķengaraga nostūrus, vietējie Valsts policijas darbinieki nejauši sastapušies ar kādu vieglo auto ”Audi”, kas izbraucis no Rumbulas peldvietas un devies Maskavas ielas virzienā.

“Ievērojām viņu, un viņš ievēroja mūs un izbijās. Uzspieda uz bremžu pedāļa, bet uzreiz turpināja ceļu. Mums šķita aizdomīga viņa uzvedība, nolēmām pabraukt līdzi autovadītājam un pavērot,” stāsta policijā

Un jau mirkli vēlāk autovadītājs visai pārdroši pagriezies, izbraucot priekšā pa galveno ceļu braucošajiem. Par laimi gan, pārējie vadītāji bijuši gana vērīgi, un manevrs palicis bez sekām.

“Un tad jau tas bija pietiekams pamats apturēt transportlīdzekli un noskaidrot, kāds ir iemesls agresīvai auto vadīšanai. Pienākot pie automašīnas, jau bija jūtams alkohola smārds, kas nāca no automašīnas salona. Salonā atradās trīs personas,” stāsta policijas darbinieks.

Taču ar šo vaļsirdīgo atzīšanos viss nebūt nav beidzies, jo turpmākās sarunas atklājušas, ka šoferim nav arī autovadītāja apliecības.

“Bez vadītāja apliecības jau visu Eiropu esot izbraukājis. Vīrietis bija ļoti sašutis, ka neķeram “bandītus”, bet gan aizturam par tādiem niekiem. Izsaucām kolēģus no ceļa policijas, un, veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, pirmajā mērījumā tika konstatētas četras promiles un otrajā – 4,4 promiles. Cilvēks bija diezgan stabils un saprata visu notiekošo, neraugoties uz alkohola daudzumu organismā,” stāsta policijā.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: