Ķengaragā iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, sašķaida piecus spēkratus (video)


Ķengaragā iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, sašķaida piecus spēkratus (video)

Naktī uz pirmdienu Maskavas ielas galā dzīvojošo ikdienu pabojājusi kāda iereibusi autobraucēja, kura, bēgot no policijas, taranējusi ielas malā novietotās automašīnas.

Pirmdienas rītā to nama iemītnieku sejās, kuri naktī saldi gulēja un no rīta nebija pārbaudījuši pēdējās ziņas sociālajos tīklos, nākot ārā pa kāpņutelpas durvīm, bija manāms izbrīns. Mājiniekus sagaidīja vēl neredzēta aina, vairākas šķērsām zālienā stāvošas sadragātas automašīnas, spēkratu lauskas un sasisti stikli. Gados vecāko paaudzi, kas gādā par labiekārtošanu nama pagalmā, visvairāk satrauca nu jau iznīcinātie gadiem ilgi koptie apstādījumi.

“Redzat, mūsu mīļotais rožu krūms salauzts.” Jānis, kuram pieder ”Suzuki” auto, ziņas par to, ka pagalmā noticis kaut kas nelāgs, saņēmis jau ap plkst. 4.00 rītā, kad miegu iztraucējis pamatīgs blīkšķis un pazīstamas auto signalizācijas skaņas.

Pie nama “Degpunktā” sastapa arī Reini, kurš darbojās pie sašvīkātā ”Audi”, kas sadursmē bija noslēdzošais spēkrats. Vīrietis pats šajā apkaimē nedzīvo, no rīta atbrauca pēc vectēva palīgā sauciena.

Kas tad īsti atgadījās aizvadītājā naktī – skaidrību ievieš likumsargi. Atklājas, ka par atstāto postažu pie 305. mājas parūpējās četru cilvēku kompānija, kas izdomāja mukt no ceļu policijas ekipāžas.

Pirmais ”Mercedes” ceļā patrāpījās ”Toyota”, tālāk aizķerts mikroautobuss. Brīdī, kad ceļu policijas ekipāža izgriezās uz 305. nama pagalmu, bēdzējs jau iebrauca ”Suzuki” un ”Škoda” spēkratos, bet mirklī vēlāk turpināja braukšanu un līdzīgi ietriecās ”Ford” un ”Audi” automašīnās.

Cietušo auto īpašnieki jau drīzumā varēs saņemt finansiālu atlīdzību par sabojātajiem spēkratiem, bet izmaksātās summas apdrošinātāji vēlāk piedzīs no vainīgās ”Mercedes” braucējas.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: