Ķengaragā, apdraudot savu dzīvību, jaunieši vizinās uz elektrovilciena (video)


Ķengaragā, apdraudot savu dzīvību, jaunieši vizinās uz elektrovilciena (video)

Šogad piecas reizes policijā ir saņemts zvans no cilvēkiem, kas kļūst par lieciniekiem konkrētai jauniešu izklaidei. Proti, skolēni vizinās uz elektrovilcieniem un riskē nokrist uz sliedēm vai pakļūt zem transportlīdzekļa sastāva. 9.maijā Ķengaragā divi puikas tika nofilmēti turamies pie vagona, kamēr vilciens atradās kustībā.

Nedēļas nogalē kādi vietējie puikas no Ķengaraga bija izdomājuši, kā noķert adrenalīnu, vienlaikus apdraudot savu dzīvību. Divi zēni sagaidīja, kad dzelzceļa stacijā piestāj vilciens un, mašīnistam nemanot, uzrāpās tam virsū. Transportlīdzeklis uzsāka kustību, un kāds aculiecinieks no kabatas izvilka mobilo telefonu, lai bīstamo ainu uzfilmētu. Piezvanīt likumsargiem neviens gan nepacentās.

Proti, attiecīgi rīkoties būtu nekavējoties uzsākt bremzēšanu, lai novērstu iespēju, ka kāds no puikām lielajā ātrumā nokrīt un tiek sabraukts. Taču šoreiz tas netika darīts, jo dzelzceļa darbinieki par pārgalvjiem neko nezināja. Kameras vai spoguļi vilciena sastāva aizmuguri nefiksē.

”Pasažieru vilciena” pārstāve aicina vecākus aprunāties ar savām atvasēm un atgādināt par šādu aktivitāšu radītajām briesmām. Pārsvarā gan vizināties gribētājus policija piefiksē un tiek uzsākta izmeklēšana. Par šādu izklaidi var tikt piemērots naudas sods un pat uzsākts kriminālprocess.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: