Ķekavā policiju šokē autovadītāja neizskaidrojamā rīcība


Ķekavā policiju šokē autovadītāja neizskaidrojamā rīcība
foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Kādas darba dienas pievakarē Ķekavas pašvaldības policija sastapās ar diviem autovadītājiem, kuru rīcībai bija grūti atrast izskaidrojumu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ķekavas reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši zvanu par pilsētas centrā manītu apvidus “Volvo” automašīnu pie kura stūres, iespējams, braucis iereibis vīrietis. Pēc šīs ziņas saņemšanas, tuvējā apkaimē izvietotās videokameras fiksējušas, ka pie aprakstītā auto piebrauc kāds cits spēkrats, tad abi izgriežas uz A7 šosejas un aizbrauc Bauskas virzienā.

Ekrānuzņēmums/Degpunktā

“Patruļgrupa atradās netālu no notikuma vietas. Pēc pazīmēm, ko sniedza aculiecinieks, ātri sanāca sazīmēt šo transportlīdzekli un veiksmīgi to apturēt. Par izbrīnu darbiniekiem, apstājās divas mašīnas. Uzreiz bija skaidrs, ka viens automašīnas vadītājs ir ļoti stiprā alkohola reibumā. Darbinieki sākuši noskaidrot visa notikuma apstākļus un viņi bija pilnīgi šokēti, jo iesaistīto cilvēku, tā teikt… stulbums bija pilnīgi neizskaidrojams,” saka Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš.

Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Noskaidrots, ka iereibušo “Volvo” vadītāju eskortējis viņa dēls, kurš iepriekš ar savu auto bija ieradies pakaļ tēvam. Taču ne vienam ne otram, nebija ienācis prātā, ka tēva automašīnu varētu atstāt turpat pilsētas centrā un uz aptuveni kilometru atālajām mājām abi varētu aizbraukt ar vienu spēkratu

Vīrieša izelpā tika konstatētas 2,65 promiles alkohola. Vīrietis nonācis ceļu policistu rokās, kuri pārkāpējam noformējuši administratīvā pārkāpuma protokolu. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
RiebeklisAllisica
Newest Oldest Most Voted
Allisica
Guest
Allisica

💋 ­P­u­sa­­­u­d­­­ž­u i­­nc­­­īt­i­s v­ē­l­a­­s s­m­a­­gu s­­e­k­s­u – http://lv17.club

Riebeklis
Guest
Riebeklis

Suka vēlas bibii!🤗

Citi šobrīd lasa: