Seko mums

Dažādi

Ķekavā gaišas dienas laikā autovadītājs brauc vairāk kā divu promiļu reibumā

Pavisam nesen pašvaldības policisti vēlreiz pārliecinājušies par to, ka Ķekavas centrā uzstādītās kameras ir liels atspaids ikdienas darbā. Ar kameru palīdzību izdevies notvert kādu acīmredzamu bīstamu šoferi, vēsta raidījums “Degpunktā.”

“Veicot video kameru uzraudzību, darbiniekam likās aizdomīga situācija, kad piebrauca viens džips un no tā bija izskāpis vīrietis, kas grīļojās, bija tādas pazīmes, ka viņš, iespējams, ir alkohola reibumā. Uz notikuma vietu tika izsaukta tuvākā patruļekipāža. Pēc autovadītāja uzvedības bija skaidrs, ka viņš visticamāk brauks tālāk. Viņš bija izbraucis no stāvvietas, bet ekipāža apturēja transportlīdzekli,”

ziņo Māris Bomiņš, reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks.

Kā policija vēsta, mašīnā atradās gan bērns, gan sieviete un vēl kāds vīrietis. Vadītāja izelpā bija konstatētas vairāk kā 2 promiles alkohola.

“Pēc video novērošanas ierakstiem varēja redzēt, ka sieviete ar bērnu iegāja veikalā un iekāpa atpakaļ mašīnā. Tāpēc šis ir stāsts par līdzbraucēju zināmu atbildību, jo reibums bija acīmredzams,”

stāsta Māris Bomiņš.

Par laimi, policisti paspēja laikus novērst situāciju, kas varēja beigties par ļoti skumju stāstu. Šajā gadījumā, šoferis šķirās no savas automašīnas un dažām dienām brīvībā, kā arī soda naudas, kas mērāma dažos tūkstošos eiro un liegumu sēsties vismaz četrus gadus pie automašīnas stūres.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

Seko mums

To Top