Seko mums

CSNg

Kauguros vīrietis 2,68 promiļu reibumā sabojā vairākus auto

foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Naktī uz piektdienu, 13.novembri Kauguros autovadītājs reibumā vēlējās sevi izklaudēt. Sēdies pie automašīnas stūres viņš braukāja pa daudzstāvu namu pagalmiem un tā tika apskādētas vairākas automasīnas, vēsta “Degpunktā”.

Pagājušās darba nedēļas nogalē naktī Skolas ielā pie 69.B nama tika apskādētas piecas vieglās automašīnas tikai dēļ kāda neadekvāta vīrieša rīcība, kurš pie sava spēkrata stūres sēdās būdams pamatīgā alkohola reibumā. Par laimi nav nevienas, kas būtu cietis autovadītāja pašizdomātās izklaides rezultātā, tikai sabojāti transportlīdzekļi un bojāta arī ceļa infrastruktūra.

Aculiecinieki izsauca policiju, kuri ierodoties notikuma vietā, Skolas ielā nekavējoties aizturēja vainīgo autovadītāju. Vīrieša izelpā konstatētas divas komats sešdesmit astoņas promiles alkohola. Policija uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu par negadījuma izraisīšanu un par braukšanu alkohola reibumā.

Pēc pārgalvīgi pavadītas nakts, vīrietim nāksies maksāt ne tikai sodu, bet arī kompensācijas autovadītājiem un ceļa uzturētājiem. īdz ar sodu vīram nāksies arī kompensēt remonta izdevumus gan spēkratu īpašniekiem, gan arī ceļu uzturētājiem.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top