Kārsavā policija noskaidro vainīgo saistībā ar svastikas zīmēm uz dienesta auto


Kārsavā policija noskaidro vainīgo saistībā ar svastikas zīmēm uz dienesta auto

17.aprīlī Kārsavā uz vairāku ēku fasādēm, kā arī uz Valsts policijas dienesta automašīnas tika konstatēta uzzīmēta svastika. Par doto faktu tika uzsākts kriminālprocess un noskaidrota iespējamā vainīgā persona.

17.aprīlī ap pulksten 05:30 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par to, ka Kārsavā uz Valsts policijas dienesta transportlīdzekļa ar melnu krāsu ir uzzīmēta svastika. Šādas zīmes tika konstatētas arī uz Valsts policijas iecirkņa ēkas fasādes, vairākām Kārsavas pašvaldībai un privātpersonām piederošām ēkām, kā arī uz vairākiem pieminekļiem Kārsavas novada Bozovas kapos.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa amatpersonām izdevās noskaidrot iespējamo vainīgo personu, kas izrādījās vietējais, 1961. gadā dzimušais Kārsavas iedzīvotājs, kurš savu vainu izdarītajā pilnībā atzīst. Jāmin, ka persona iepriekš nebija nonākusi policijas redzes lokā.
Par dotajiem faktiem vīrietim draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 185.panta 1.daļas  par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Avots: vp.gov.lv

3
Izsaki savas domas...

avatar
2
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
ИрмгардтсзSanzožanis
Newest Oldest Most Voted
žanis
Guest
žanis

labi

Sanzo
Guest
Sanzo

Ta nav svastika idiotu bars🤣

Ирмгардтсз
Guest
Ирмгардтсз

Fašistu simbols

Citi šobrīd lasa: