Seko mums

Dažādi

Kameras piefiksē šausminošus kadrus: Bābelītes ezerā sieviete izdara pašnāvību

foto: Ekrānuzņēmums / skaties.lv

Rīgā, netālu no Bābelītes ezera uzņemti šausminoši kadri. Uzstādītās policijas kameras, nesen piefiksējušas traģisku notikumu.

Nakts vidū Vidzemes pārvaldes dežurants, monitoros, kuros redzami pilsētas videonovērošanas kameru uzņemtie attēli, pamanījis pazibam auto gaismas. Tas raisījis interesi, kārtības sargs rūpīgāk pievērsies ekrānam un palielinājis kameras attēlu – kā izrādās, pie Bābelītes ezera bija piebraucis kāds taksometrs.

Transportlīdzeklis apgriezies, apstājies un no tā izkāpušais vīrietis devies pie ezera, kur kā mirkli vēlāk atklājies, nekustīgi gulējis kāds cilvēks. Tā kā vēl brīdi vērojot notiekošo tā arī nekļuva skaidrs, kas īsti notiek pie ezera, dežurants uz notikuma vietu nosūtījis tuvāko policijas ekipāžu, savukārt pats, nolēmis noskaidrot kas tad risinājies šajā vietā, vēl pirms kāds to pamanījis.

“Dežurants attina video ierakstu un pamanīja jau pilnu notikušā ainu. Videokamerā bija redzams, ka apmēram pirms divām ar pus stundām, 22:17, pie ezera atrodas divas sievietes. Viena no viņām, sēžus stāvoklī, virzās uz ezera pusi, otra sieviete viņai virzās pakaļ. Tad abas ielien ūdenī un viena no sievietēm sāk slīkt. Aptuveni pēc divām, trijām minūtēm jau šī sieviete virs ūdens vairs nav redzama,”

atklāj RPP Vidzemes pārvaldes pārstāvis Juris Inkins.

Savukārt otra sieviete, izlīdusi no ūdens un palikusi guļam turpat krastmalā, tajā pat vietā, kur viņu pāris stundas vēlāk pamanījis taksists. Tikmēr, uz notikuma vietu nosūtītā policijas ekipāža sasniegusi savu galamērķi.

“Cilvēks ir noslīcis, tur guļ.  Es jau policijai zvanīju,” pašvaldības policistam skaidrojis taksists. Sarunas laikā vīrs policistiem atklājis, ka noslīkusi ir kāda aptuveni četrdesmit gadus veca sieviete, savukārt krastā atrastā pārsalusī sirmgalve, kas jau bija iesēdināta siltumā, vīrieša taksometrā – viņas māte. Kā izrādās, ap astoņiem vakarā viņš pats abas atvedis uz ezeru.

“Mēs sarunājām, ka viņas šeit būs līdz kādiem divpadsmitiem. Es jau nobrīnījos, bet iedevu telefonu un teicu, ja vajag ātrāk, zvaniet. Es viņas trīs dienas jau vadāju. Pusotru stundu atpakaļ tā meita man zvanīja un teica, vēl stundiņu mēs te padzīvosim, tad brauc pakaļ. Kad atbraucu, māte te gulēja,”

atklāj taksists.

Tikai brīdi vēlāk notikuma vietā ieradušies mediķi, ārstu speciālistu brigāde un kolēģi no Valsts policijas.

“Sievietei bija šoka stāvoklis, īsti paskaidrot neko nevarēja, taču tik daudz, ka meitai bija lielas problēmas un viņa vēlējas izdarīt pašnāvību, to viņa policija darbiniekiem pateica,”

norāda Inkins.

Pārsalusī kundze nonākusi mediķu rokās un nogādāta slimnīcā, savukārt kriminālpolicisti, uzsākuši šīs lietas šķetināšanu. Šobrīd izmeklētājiem pateicoties video kameru ierakstiem, jau izdevies visu salikt pa plauktiņiem un ir skaidrs, ka taksists stāsta patiesību un sieviete nav nogalināta, bet gan labprātīgi šķīrusies no dzīves.

Tāpat, nekas neliecinot, ka kāda no sievietēm būtu lietojusi kādas apreibinošas vielas. Šajā lietā ir vēl vairāki neskaidri jautājumi, taču arī uz tiem atbildes tiks gūtas turpmākajā izmeklēšanā.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Heiters
Newest Oldest Most Voted
Heiters
Guest
Heiters

Jus jau zajebali , es atgaju paskatīties ziņas , a ne 4 reklamas pec kartas , jus jau vispar agujeli


Jaunākās

To Top