Seko mums

Dažādi

Kaimiņvalsts pilsonis Rīgā pārzāģē riteņu bloķētāju un netraucēti aizbrauc

foto: skaties.lv

Rīgā, kāds 48 gadus vecs Igaunijas pilsonis, lai izvairītos no soda par neapmaksātu stāvvietu ar slīpmašīnu pārzāģēja riteņu bloķētāju, iemeta to bagāžniekā un aizbrauca, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Valsts policija lūdza palīdzību Ādažu pašvaldības policijai notvert Igaunijas pilsoni, kas galvaspilsētā nozaga automašīnas riteņu bloķētāju un aizbēga. Riteņu bloķētājs bija aprīkots ar GPS, līdz ar to policistiem bija viegli izsekot automašīnu. Policistiem igauni izdevās notvert.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Likumsargi konstatējuši, ka vīrieša automašīnā ”Toyotas” bagāžniekā mētājās uzņēmuma ”Rīgas satiksme” uzliktais bloķētājs un ar akumulatoru darbināma leņķa slīpmašīna. Vīrietis policistiem nepaskaidroja, kāpēc to ved sev līdzi automašīnā, bet uzsvēra, ka zadzis todien neko neesot.

Igaunis likumsargiem skaidroja, ka atradis riteņu bloķētāju blakus savai automašīnai un ielicis to bagāžniekā, lai nepiesārņotu ielu.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Kā raidījums vēsta noskaidrots, ka automašīnu šoferi vismaz reizi mēnesī cenšas patvaļīgi atbrīvoties no riteņu bloķētāja, taču to legāli var izdarīt tikai nomaksājot naudas sodu. Katrs šāds gadījums rada liekus izdevumus ”Rīgas satiksmei”. Uzņēmuma pārstāve stāsta, ka aplēst riteņu bloķētāja izmaksas ir sarežģīti, bet tie noteikti zaudējumi vairāku simtu eiro apmērā.

Valsts policija par ierīces sabojāšanu un mēģinājumu to nozagt ir uzsākusi resorisko pārbaudi, tās laikā tiks noskaidrots kas būtu igaunim atbilstošākais sods. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top