Kā rodas garšīgās cenas auto pārdošanas sludinājumos? (video)


Kā rodas garšīgās cenas auto pārdošanas sludinājumos? (video)

Šodien, turpinot mazlietotu automobiļu iegādes rubriku viesosimies auto tirdzniecības vietā Mihaila Tāla ielā 2 un diskutēsim par to kā rodas “garšīgās” cenas auto pārdošanas sludinājumos?

“Pērkot lietotu automobili, klientam jāzina viss, kas ar spēkratu ir bijis – vai ir remontēts motors un ātrumkārba, vai samainītas zobsiksnas. Tas ir svarīgi, lai pēc iegādes tūlīt nav jāiegulda vēl kādi neparedzēti finanšu līdzeklī,” norāda tirgotāja pārstāvis Raivis Kļaviņš.

Mūsdienu automobilis, ja to salīdzina, piemēram, kaut vai ar 90. gados ražotajiem, ir visai komplicēts un sarežģīts mehānisms. Lai to apkoptu un remontētu, ir nepieciešamas īpašas zināšanas un aprīkojums. Tieši tādēļ arī mazlietotu auto ir vēlams diagnosticēt oficiālajā dīlercentrā.

“Iespējams, labāk ir nopirkt automašīnu ar lielāku nobraukumu, bet skaidru vēsturi, nevis ar mazāku nobraukumu un neskaidru apkopju vēsturi, kam, iespējams, līdz šim pat eļļa vispār nav mainīta. Līdz ar to nezināsim, kāds ir bijis tas lietotājs,” norāda Kļaviņš

Avots: jauniauto.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Es
Newest Oldest Most Voted
Es
Guest
Es

Super

Citi šobrīd lasa: