Seko mums

Amizanti notikumi

Kā izvairīties no fotoradara- automašīnai tiek uzlikta ceļmalā atrasta numurzīme

22. oktobra pēcpusdienā Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas policisti pie Berģiem fiksēja pretim braucošu automašīnu “Mercedes”, kurai nebija iegādāta Obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA).

Lai automašīnu apturētu par šo pārkāpumu, viņi apgriezās “Mercedes” braukšanas virzienā un pamanīja, ka šim transportlīdzeklim aizmugurējā numurzīme atšķiras no priekšējās. Pārbaudot informāciju par šo valsts numurzīmi, izrādījās, ka tā ir meklēšanā kopš 2015. gada.

Attēls no Valsts policijas Facebook.com

Likumsargi apturēja “Mercedes” vadītāju, kurš sākotnēji paskaidroja, ka ir pazaudējis sava spēkrata aizmugurējo numura zīmi un jauna vēl nav izgatavota. Tādēļ, lai neliktos aizdomīgi, ka brauc tikai ar priekšējo valsts numurzīmi, autovadītājs nolēmis uzlikt šo, kuru pirms mēneša atrada Rīgā, mētājamies ceļa malā.

Šie bija meli – uz mašīnas aizmugurējā sēdekļa stāv numura zīme, kura atbilst priekšējai. Tikai tad automašīnas vadītājs atzina, ka uzzinot par to, ka fotoradari fiksēs arī automašīnu tehniskās apskates derīgumu un OCTA, viņš nolēma noņemt mašīnas aizmugurējo numurzīmi un tās vietā uzlikt atrasto.

Autovadītājam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu ar uzstādītu valsts reģistrācijas numura zīmi, kura neatbilsts automašīnas tehniskajā pasē norādītajai, kā arī par braukšanu bez Obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas.

Valsts policija vēlas atgādināt, ka gadījumos, kad tiek atrasta sveša transportlīdzekļa numura zīme, par to ir jāziņo Ceļu satiksmes drošības direkcijai, vai jānogādā tā kādā no direkcijas filiālēm!

Avots: facebook.com

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top