Kā ātrāk iziet auto tehnisko apskati?


Kā ātrāk iziet auto tehnisko apskati?
foto: skaties.lv/Zebra

Auto tehniskās apskates iziešana var būt piņķerīgs pasākums. Tomēr ir ieviesti arī uzlabojumi, lai šo procesu padarītu vieglāku un mierīgāku, to skaidro raidījums “Zebra”.

Veikts eksperiments, pārliecinoties, ka lai tiktu līdz tehniskās apskates teritorijai nav nemaz nepieciešams izkāpt no transportlīdzekļa. Tomēr, tas ir tādā gadījumā, ja iepriekš e-pakalpojumos autovadītājs jau ir norēķinājies.

Raidījumā skaidro, ka iebraucot teritorijā un apstājoties stāvvietā, tālāk jau visu var izdarīt CSDD aplikācijā – tur jāizvēlas “Pakalpojumi nereģistrētiem lietotājiem”, tad “Pieteikties rindā”, izvēloties attiecīgo vietu, kurā tiek veikta apskate. Tālāk, ja ir nomaksāti visi e-pakalpojumi, jāspiež “Pieteikties rindā”, ievadot auto reģistrācijas numuru. Tālāk atliek vienīgi gaidīt uzaicinājumu.

Raidījumā ieteikts braukt uz apskati vienatnē, lai lieki netērētu citu cilvēku laiku, kā arī, tomēr, nedaudz sagatavoties, piemēram, notīrīt auto, pārliecināties, vai vietā ir ugunsdzēsības aparāts u.c. lietas, pārbaudīt drošības jostas, lai nav kauns rādīt auto tehniskās apskates darbiniekiem. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Zebra” sižetu.

Avots: skaties.lv/Zebra

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: