Jūrmalciemā armijas militārā tehnika aiz sevis atstāj pamatīgu postažu


Jūrmalciemā armijas militārā tehnika aiz sevis atstāj pamatīgu postažu
foto: skaties.lv

Jūrmalciema iedzīvotājiem jau kopš pagājušā mēneša ir jāizvelk viens otra iestigusī automašīna no smiltīm, jo pēc armijas mācībām, iebraucamais ceļš pie vairākām Jūrmalciema mājām tik pat kā vairs nav izbraucams, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pretgaisa aizsardzības mācību laikā armijas vienības ar militāro tehniku braukušas pa ciemu, aiz sevis atstājot izdangātu ceļu. Kā Aigars Veiss, Nīcas novada domes pārstāvis skaidro, līdzīga situācija bijusi arī agrāk.

“17. gadā tad mums bija arī problēmas, pa šo ceļu, pa kuru mēs braucām, kur uzbērta grants, ja nemaldos, 600 metru garumā. Armija par saviem līdzekļiem saveda kārtībā, bet pagāja mums kādi trīs mēneši, kamēr tikām pie laba rezultāta. Kamēr nebijām aizrakstījuši aizsardzības ministram vēstuli.”

situāciju skaidro Aigars Veiss, Nīcas novada domes pārstāvis.
skaties.lv

Jūrmalciema iedzīvotājs Ivars Krieders atceras, ka mācību laikā sētā iebraukušas divas armijas automašīnas. Karavīri neesot sapratuši, kur atrodas un kā nokļūt līdz jūrai, tāpēc braukuši pa īsāko ceļu, kas ved pāri laukiem. Militārā tehnika izbraukājusi arī Jūrmalciema pludmali. Aigars Veiss norāda, ka poligons atrodas aptuveni astoņu kilometru attālumā.

“Pa pludmali viņi braukāja tā kā pa lielo autostrādi. Kaut gan principā viņiem ir atsevišķs ceļš, atsevišķa piebrauktuve, un viņi varēja to darīt visu no tās puses,”

atminas Aigars Veiss.

Viesturs Masulis, NBS Gaisa spēku komandieris atvainojas Jūrmalciema iedzīvotājiem par izdangāto ceļu. Viņš arī atklāj, ka 27. jūnijā pārstāvji devušies uz Jūrmalciemu un salabojuši ceļu. Turpmāk tiek solīts pēc mācībām, pametot rajonu, ar iedzīvotājiem saskaņot ceļu kvalitāti, kā arī satikties ar pašvaldību un jūrmalciemiešiem, lai informētu par plānoto mācību gaitu. Uzzini vairāk skatoties raidījuma “Bez Tabu” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: