Jūrmalas pašvaldība aicina laikus pieteikt caurlaides iebraukšanai pilsētā


Jūrmalas pašvaldība aicina laikus pieteikt caurlaides iebraukšanai pilsētā

No 1.aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Jūrmalas pilsētas dome aicina transportlīdzekļu vadītājus, kuri plāno noformēt vai iegādāties ilgtermiņa caurlaides, neatlikt to uz pēdējo brīdi.

Lai caurlaide būtu spēkā jau 1.aprīlī, pieteikums jāiesniedz līdz 24.martam un līdz 31.martam jāsamaksā nodeva vai maksas par pakalpojumu.

Marta pēdējās dienās iesniegtos pieteikumus pašvaldība var nepaspēt izskatīt, tādēļ caurlaide 1.aprīlī var vēl nebūt spēkā.

Kā skaidro pašvaldība, caurlaižu piešķiršanas kārtība nav mainīta. Jūrmalā deklarētajām personām un nekustamā īpašuma īpašniekiem caurlaides bez maksas un bez pieteikuma reģistrē informācijas sistēma automātiski.

Visos citos gadījumos caurlaides noformēšanai ir jāiesniedz pieteikums – noformējot caurlaidi par pilnu maksu, ar atvieglojumu vai atbrīvojumu.

Dienas caurlaide visām automašīnām maksās 2 eiro. Septiņu dienu caurlaide automašīnām ar massu līdz 3,5 tonnām maksās 10 eiro, bet par 3,5 tonnām smagākām automašīnām – 12.eiro.

30 dienu caurlaide maksās attiecīgi 31 un 43 eiro, 90 dienu caurlaide – 55 un 110 eiro. Savukārt visa vasaras perioda caurlaide, kas derīga līdz 30.septembrim, maksās attiecīgi 107 un 213 eiro.

Sods par iebraukšanu bez caurlaides ir 50 eiro.

Avots: jurmala.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: