Jūrmalā sieviete alkohola reibumā sabrauc gājēju (video)


Jūrmalā sieviete alkohola reibumā sabrauc gājēju (video)

Skolas ielā, Kauguros kādam vīrietim, dodoties uz darbu un šķērsojot ceļu apdzīvotā vietā, lielā ātrumā uztriecās vieglais auto.

Tos dažus, retos iedzīvotājus, kuri rīta agrumā atradās Skolas ielas 55. nama iekšpagalmā, pārbiedēja “Volkswagen Golf” spēkrats un tā vadītāja, kas visai neadekvāti un apkārtējiem bīstami rīkojās pie braucošas automašīnas stūres. Sākotnēji tumši zaļais spēkrats, braucot līkločos, ar virsbūves sānu aizķēra kādu ceļmalā stāvošu automašīnu, un tā it kā nekas nebūtu noticis, turpināja ceļu taisni, vēl pēc dažiem metriem ietriecoties sudraba krāsas “Mercedesā”. Aiz sevis atstājot īstu postažu, šofere turpināja braukt, mašīna apstājās tikai pēc pēc jaudīgas sadursmes ar kādu gājēju, kuru neadekvātā baucēja nepamanīja.

Jūrmalas iecirkņa kārtības policijas jaunākais inspektors Ģirts Zustenieks apstiprina, ka vīrietis mira notikuma vietā.

“Golfa” vadītāja, vismaz pēc sākotnējas informācijas, mašīnas salonā atradās viena pati.

“Es vedu mazmeitu uz skolu, ap astoņiem no rīta. Te jau stāvēja policija, ampēram ap pulksten astoņiem. Avārija notika, visticamāk, nedaudz agrāk. Es teicu, Ak Dievs, cik daudz policistu! Tur kāda sieviete pastaigājās ar sunīti, viņa man teica, ka tur nāvējoši notrieca cilvēku,” stāsta vietēja iedzīvotāja.

Jāsaka, ka notriektais vīrietis, laikā kad pie Skolas ielas pagalma piestāja mediķi, vēl bija dzīvs. Taču sniegt upurim pirmo medicīnisko palīdzību ārsti nevarēja, – viņš bija daļēji iespiests zem spēkrata riteņiem un talkā nācās saukt arī ugunsdzēsējus glābējus, lai automašīnu piepaceltu un cietušo atbrīvotu. Sabrauktajam vīrietim konstatēta smaga politrauma, turklāt iestājās bezsamaņa.

Vēlāk viņš no gūtajām traumām mira turpat notikuma vietā. “Volkswagen” vadītāju likumsargi nekavējoties aizturēja, veica alkohola pārbaudi un rezultāts apstiprināja, ka spēkrats tika vadīts reibumā. Precīzu promiļu daudzumu patlaban policijā neatklāj.

Aculiecinieku starpā izskan runas, ka aizturētā vadītāja situāciju skaidrojusi sekojoši – mašīnā esot skaļi skanējusi mūzika, tādēļ viņa gājēju nebija pamanījusi.Likumsargi sievietes skaidrojumus – nekomentē. Jāsaka, ka par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu apreibinošu vielu ietekmē, ja tas novedis līdz cilvēka nāvei, likumā paredzēts cietumsods uz laiku no trim līdz desmit gadiem. Policijā notiek aktīva izmeklēšana un palīgā tiek saukti arī aculiecinieki, kuri redzēja negadījuma brīdi. Ar noderīgu informāciju iedzīvotāji aicināti dalīties, zvanot pa tālruni 110.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: