Jūrmalā notriekta nepilngadīga velosipēdiste (video)


Jūrmalā notriekta nepilngadīga velosipēdiste (video)

Kauguros uz brauktuves saskrējās vieglā automašīna un velosipēdiste. Pēc liecinieku teiktā velosipēdiste ceļu mēroja pa brauktuves ceļmalu, taču pēkšņi veica manevru pa kreisi un nepamanīja paralēli braucošo spēkratu.

Saskarties ar situāciju, kad uz ceļa izskrien gājējs vai riteņbraucējs un to nejauši sanāk notriekt – visticamāk, ir katra autovadītāja viens no visļaunākajiem murgiem. Diemžēl piektdienas pēcpusdienā kādam ”Volvo” stūrētājam nācās nonākt visai neapskaužamā situācijā. Nepilngadīga riteņbraucēja, mērojot ceļu pa Skolas ielu, vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ, strauji mainot braukšanas virzienu, nonāca uz braucošās automašīnas motora pārsega.

Lai arī ”Volvo” ātrums nebija liels, ar to pietika, lai riteņbraucēja gūtu traumas un uz Skolas ielu būtu jāsauc mediķi. Vīrietis stāsta, – lai sākotnēji šķita, ka ar cietušo viss puslīdz kārtībā, pēc dažām minūtēm viņai parādījās sāpes kājās.

Neatliekamās palīdzības dienestā ziņo, ka cietusī slimnīcā nogādāta, lai pilnībā izslēgtu kādas apslēptas traumas, kas varēja rasties sadursmes vai krišanas dēļ. Kopumā riteņbraucējas veselības stāvoklis tiek vērtēts kā stabils, viņa atradās pie samaņas. Ievainojumi kvalificēti kā sasitumi, un apskates laikā nopietnas traumas netika konstatētas. ”Volvo” šoferis pagaidām nevar prognozēt, kā lietu izmeklēs policija un kurš tiks saukts pie atbildības, taču ir zināms, ka šai avārijai ir daži aculiecinieki, kuri apstiprina kunga teikto.

Ceļu policisti pārbaudīja ”Volvo” šofera datus, veica arī alkohola koncentrācijas pārbaudi, taču rezultāts neuzrādīja promiles. Saistībā ar notikušo ir uzsākta lietvedība.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: