Jūrmalā nokrītot no ūdenstorņa, dzīvību zaudējis pusaudzis (video)


Jūrmalā nokrītot no ūdenstorņa, dzīvību zaudējis pusaudzis (video)

Traģiskas ziņas saņemtas no Jūrmalas, kur no liela augstuma, proti, ūdenstorņa, nokrita cilvēks. Vietējie iedzīvotāji, kuri bijuši smagā atgadījuma tuvumā, apgalvo, ka no dzīvības šķirās kāds pusaudzis.

Vairākus desmitus metrus augstais ūdenstornis pie Slokas kapsētas ceturtdien pēc plkst. 15.00 dienā kļuva par šausminoša notikuma epicentru. Pēcpusdienā operatīvie dienesti traucās uz šo adresi, jo pastāvēja dzīvības draudi kādam puisim, kas atradās uz ūdenstorņa. Likumsargi uz notikuma vietu brauca ar mērķi veikt pārrunas ar tīni, bet diemžēl ieradās jau uz traģēdiju. Cilvēks vai nu nenoturējās, vai apzināti spēra liktenīgo soli un no torņa nokrita.

Policisti ir veikuši negadījuma vietas apsekošanu. Šodien likumsargi apstiprina faktu, ka gājis bojā cilvēks, bet tā dzimumu un vecumu izmeklēšanas interesēs neizpauž: “Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Pašreizējā informācija neliecina par noziedzīgu nodarījumu. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. Izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedzam.”

Notikuma vietā, kur risinājās traģiskie notikumi, piektdien līdzcilvēki par piemiņu bojāgājušajam salikuši ziedus.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: