Seko mums

CSNg

Jūrmalā dzērājšoferis ar “Opel” ietriecās kravas auto, kura veda pārtiku slimnīcām un bērnudārziem

Šodien, 3.aprīlī pusdienslaikā Jurmalā, Strēlnieku prospektā manītas vairākas policijas ekipāžas. Vienā no krustojumiem likumsargi aizturēja kādu dzērājšoferi, kurš izraisīja avārīju, taranējot kravas automašīnu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kravas automašīnas vadītāja uzskaitītās iestādes, proti slimnīcas un bērnudārzi šodien pārtiku saņēma krietni vēlāk nekā parasti, jo piegādes automašīna iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kā rezultātā tika bojāta vismaz puse no vestajiem produktiem.

Piegādes auto pa Liepājas ielu šķērsoja Strēlnieku prospektu. Autovadītājs jau gandrīz veiksmīgi pārbrauca pāri galvenajam ceļam, kad pēkšņi sajuta jaudīgu triecienu sānā. Automašīna “Opel” ietriecās kravas automašīnas aizsargstienī bojājot auto lukturus, bet pašam vieglajam auto spēcīgi cietusi priekšējā daļa. Uz negadījuma vietu tika izsaukta ceļu policijas ekipāža un velāk atklājās kādēļ “Opel” vadītājs nevarēja savaldīt savu spēkratu.

Policisti sākot sarunu ar “Opel” vadītāju saprata, ka tas atrodas kādu vielu reibumā un “Opel” vadītājs pārbaudi ar alkometru neizturēja. Konstatējot promiles, vīrietis tika aizturēts un izsaukta Valsts policija.

Neoficiāli zināms, ka “Opel” vadītājs pie stūres jau iepriekš ir bijis pieķerts braucam reibumā, kā arī viņam ir atņemtas vadītāja tiesības.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top