Seko mums

CSNg

Jūrmalā divu automašīnu frontālā sadursmē trīs cietušie

foto: skaties.lv

Piektdien, 17.jūlijā Jūrmalā, Rīgas ielā notika smaga divu automašīnu sadursme. Pie uzbrauktuves uz Dzintaru pārvada frontāli avarēja divas automašīnas. Avārijas rezultātā trīs cilvēki cietuši.

Piektdien, ap plkst. 15.00 Jūrmalā, Rīgas ielā avarējis ”Nissan” un ”Opel” spēkrats. Automašīnas daļēji bloķējušas ceļu, braucot virzienā uz Rīgu. Kai raidījums “Degpunktā” vēsta. Avāriju izraisījis ”Nissan” apvidus autovadītājs. Viņš nobraucis no savas joslas un ietriecies pretimbraucošajā automašīnā.

Pretī braucošais ”Opel” vadītājs spieda bremzes pedāli, taču bija par vēlu. Mirkli vēlāk aculiecinieki izsaukuši neatliekamo medicīnisko palīdzību, taču pirms ārsti varēja sniegt palīdzību savainotajiem, nācās gaidīt ugunsdzēsējus.

Abu automašīnu vadītāji un pasažiere no ”Opel” spēkrata ar smagām traumām nogādāti medicīnas iestādē. Pašreiz likumsargi skaidro lietas apstākļus, kādi bijuši avārijas cēloņi, kuri noveduši pie tik smagām sekām. Vairāk uzzini skatoties raidījuma ”Degpunktā” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top