Seko mums

Dažādi

Jūrmalā degvielas uzpildes stacijā aizdegas automašīna

foto: skaties.lv

Trešdien, 8.jūlijā Jūrmalā Mellužu un Strēlnieku prospekta stūrī Degvielas uzpildes stacijā bija aizdegusies vieglā automašīna. Sākotnējā informācija vēsta, ka degšanas izcēlusies tehnisku problēmu dēļ, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Degošās automašīnas īpašnieks pie stūre nav sēdējis brīdī, kad mašīna aizdegusies. “Man māsa brauca. Viņa ar bērnu bija kopā, es vienkārši atbraucu palīgā. Mašīna palēnām sāka kūpēt un viņa uzreiz sauca ugunsdzēsējus,”saka Artūrs, automašīnas īpašnieks.

Artūrs arī piebilst, ka glābēju darbs ir pelnījis uzslavu: “Džekiem super, cepuri nost. Viņi bija klāt kādās 10 minūtēs.” Automašīnas īpašnieks atzīst, ka mašīna iepriekšējā dienā izņemta no autoservisa, lai to vestu uz tehnisko apskati.

Degvielas uzpildes stacijai šī situācija sagādājusi nelielu dīkstāvi, taču būtiskākais, ka ugunsdzēsēji degvielas uzpildes staciju veiksmīgi nosargājuši.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top