Seko mums

Dažādi

Juglā gājēju ietve kļuvusi par grūti pārvarāmu šķērsli

foto: skaties.lv

Mārkalnes ielas gājēju celiņš Juglā jau gadiem ilgi ir neapskaužamā stāvokli. Vietējie iedzīvotāji jau ilgi ir pacietuši situāciju. Kāda cienījama vecuma sieviete, nolēma problēmu aktualizēt, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Juglā, Mārkalnes ielā Almas kundze dzīvo 36 gadus. Sirmgalve savās ikdienas darīšanās dodas ar kājām. Laika gaitā gājēju ietve, kļuvusi par grūti pārvaramu šķērsli. Alma novērojusi, ka bojātās ietves dēļ kāda jauna māmiņa ar ratiņiem nespēja nokļūt tur, kur vēlējās.

“Viss ir aizbiris ar smiltīm, ietve šaura, mašīnas brauc viena pēc otras… Gadiem tas ir, mēs visi ciešam. Desmitiem, simtiem cilvēku to izjūtam katru dienu,”

stāsta Alma.

Kundze pieļauj, ka pie vainas ir grants uzbērums, kurš ir izveidots tieši ietves malā. Kad būvdarbu veicēji sagāza smiltis, pēc tam nav uzlikta barjera, lai tās nebirtu plašumā.

Raidījums vērsās pie Rīgas domes Satiksmes departamenta. Viņi atbild, ka tuvākajā laikā situācija tiks nedaudz uzlabota, bet uz jaunu gājēju celiņu Juglas iedzīvotāji tomēr nevar cerēt. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top