Seko mums

CSNg

Juglā auto ielido ceļu norobežojuma margās: Mirst sieviete (FOTO)

Šodien, 9.aprīlī Brīvības gatvē, netālu no 6. tramvaja galapunkta, īsi pirms plkst. 17.00 kāds šoferis, taranējot nožogojumus, ietriecās apgaismes stabā un nāvējoši sabrauca kādu jaunu sievieti, kas atradās uz ietves. Trieciens bija tik stiprs, ka cilvēku būtībā sašķaidīja gabalos.

Braucot no Berģu puses pa Brīvības gatvi, šoferis zaudēja kontroli pār savu spēkratu, izbrauca cauri metāla nožogojumam, nobrauca vēl pārsimt metrus pa pretējo joslu, uzbrauca uz ietves un apstājas tikai pēc spēcīgas sadursmes ar apgaismes stabu.

Vien dažas sekundes vēlāk negadījuma aculiecinieki atskārta, kā līdz ar nolauzto stabu ”Volkswagen” šoferis notrieca arī kādu gājēju, kas tobrīd pārvietojās pa ietvi. Sieviete gulēja zem spēkrata bezsamaņā. Viņa guva kritiskus ievainojumus – vaļējus kaulu lūzumus, plēstas un sistas brūces. Diemžēl mediķi nespēja sievieti reanimēt un konstatēja nāvi, vēsta raidījums “Degpunktā”.

“Auto braucis no berģu puses, uzlidojis uz vidus margām, pārlidojis pāri, iebraucis cilvēkos uz gājēju pārejas un ietriecies stabā, un kaut kādā brīdī parāva līdzi arī sievieti,” stāsta aculiecinieks.

Pēc aculiecinieku liecībām, glābēji autovadītāju izgriezuši no lūžņiem un ievietojuši operatīvajā transportlīdzeklī, lai vestu uz medicīnas iestādi.

Šobrīd kārtības sargiem par incidentu ir maz sakāms. Notikušā cēloņi kļūs skaidrāki pēc autovadītāja nopratināšanas. Tiek izteikts pieņēmums, ka vadītājam pie stūres sākās epilepsijas lēkme un viņš vienkārši nespēja noņemt kāju no gāzes pedāļa.

Avots: sadursme.lv un skaties.lv

10
Izsaki savas domas...

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
MārisGlorijaMcGreeNAgitaSanita Kārkliņa Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Agita
Guest
Agita

Biežāk veselības pārbaudes jāveic autovadītājiem!!!Un vecuma ierobežojumus!!!Cik nav dzirdēts ka šoferis jutās slikti,bet sēdās pie stūres,dēļ tā cieš nevainīgi cilvēki,veselam cilvēkam taču nebūs sirdslēkme,tātad bija veselības problēmas!!!Lai sēž tagad cietumā!!!Līdjūtība tuviniekiem😭

McGreeN
Guest
McGreeN

Gan jau policija tiks galā ne jau jums tiesāt

Māris
Guest
Māris

Vajadzētu beidzot ārstu atbildību ieviesta par medicīnisko izziņu izsniegšanu.

Sanita Kārkliņa
Member
Sanita Kārkliņa

Šodien tētis stāvēja un atvadījās aiz kioska no savas 17 gad. meitiņas

🤬🤬🤬
Guest
🤬🤬🤬

uz morgu to kropli vajadzēja vest lai nosprāgst

Signe
Guest
Signe

Sēdēji blakus?!

Laura
Guest
Laura

un ja cilvēkam bij slikti? nespried par cilvēku pirms uzzini kas noticis

mcgreen
Guest
mcgreen

cik nav dzirdēts kad autovadītājam paliek slikti (sirdslēkme insults) kā tu vari spriest

Rendzers
Guest
Rendzers

Nedirs parak daudz cilvekam palika slikti ar sirdi

Glorija
Guest
Glorija

Kā tad jūs to zināt?jums to bojāgājušā sieviete pateica,kurai arī noteikti bija ģimene,


Jaunākais

To Top