Seko mums

Aktuāli

Joprojām meklē pazudušo dronu

Pirmdien, 4. maijā, turpinās nekontrolētā drona meklējumi. Meklēšanā ir iesaistītas 3 privātās lidmašīnas un Nacionālo bruņoto spēku lidmašīna “An-2”, informē Civilās aizsardzības aģentūra (CAA).

Civilās aizsardzības aģentūra turpina nodrošināt informāciju mikroblogošanas vietnē Twitter. Pēc patreizējās informācijas drons vel nav atrasts, tomēr ir saņemta neapstiprināta informācija par iespējamām vietām, kur drons ir manīts.

Patreiz dronu meklē 3 privātās lidmašīnas un un Nacionālo bruņoto spēku lidmašīna “An-2”, kas meklēšanu turpinās visas dienas garumā.

Nacionālo bruņoto spēku lidmašīna “An-2”

Drons ir “UAVFactory” īpašums un pēc CAA informācijas, drona īpašnieks ir izvietojis 6 meklēšanas vienības ar mērķi pārņemt drona vadību. Vienlaikus tiek analizēta no visiem avotiem pēdējo divu dienu laikā iegūtā informācija, lai noteiktu iespējamos drona pārvietošanās scenārijus un turpmāko rīcību.

Lai nodrošinātu civilās aviācijas drošumu, civilās aviācijas gaisa kuģiem, kuri lidojumus veic saskaņā ar instrumentālajiem lidojumu noteikumiem, ir izdots ierobežojums izmantot Latvijas gaisa telpu augstumā līdz 5950 metriem.

Jau ziņots, ka, kontrolēta lidojuma laikā tehnisku iemeslu dēļ atslēdzās bezpilota gaisa kuģa vadības sistēma. Video ar dronu lidojumā:

guest
1 Komentāri
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] informē CAA drona meklēšanā pirmdien bija iesaistītas četras lidmašīnas, kas meklēšanu veica gaisā ap Saulkrastiem, Bausku, […]


Jaunākais

To Top