Seko mums

CSNg

Joprojām daudz neatbildētu jautājumu par traģisko avāriju uz Tallinas šosejas (VIDEO)

Jau ziņojām, ka svētdien, 13. oktobrī, uz Tallinas šosejas netālu no Ādažiem notika traģiska divu automašīnu frontāla sadursme, kuras rezultātā notikuma vietā gāja bojā vienas iesaistītās automašīnas šoferis un otras automašīnas pasažiere.

Negadījums notika starp kravas automašīnu “Renault Master” un vieglo auto “Toyota Corolla” pārredzamā un taisnā ceļa posmā uz Tallinas šosejas.

Kā vēsta raidījums “Degpunktā”, sadursmes apstākļi joprojām nav skaidri, tāpēc policija lūdz atsaukties ikvienu avārijas aculiecinieku, kas spētu sniegt noderīgu informāciju, tādējādi palīdzot atšķetināt smagās avārijas iemeslus.

Tiek pieļauts, ka 57 gadus vecais kravas automašīnas šoferis varētu būt nepiesprādzējies, jo sadursmes laikā iztriecās caur automašīnas priekšējo stiklu un guva nāvējošas traumas. Avārijā vienīgais izdzīvoja “Toyota” šoferis, kas ar smagām traumām tika nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajās brīvdienās, 12. un 13. oktobrī, valstī kopumā reģistrēti 180 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 31 cilvēks un divi gāja bojā.

Avots: Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top