Seko mums

CSNg

Jelgavas pusē “Audi” notriec velosipēdistu, kurš notikuma vietā mirst

sadursme.lv

Sestdien, 9.maija kāds autovadītājs piedzīvoja mirkļus, kas ikviena šofera atmiņā atstātu paliekošas sekas. “Audi” vadītājs Jelgavas pievārtē nāvējoši notrieca kādu pensionāru, kas ar velosipēdu minās pa šosejas ceļmalu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Jau minējām, ka sestdien sadursme.lv saņēma ziņas, ka Jelgavas novada Līvbērzes pagastā uz ceļa Jelgava – Tukums 2. km notikusi traģēdija. Automašīna nāvejoši notriekusi cilvēku.

video

Negadījums, kas laupīja kāda sešdesmit piecu gadus veca kunga dzīvību, notika īsi pirms septiņiem vakarā. Vīrieti, kas tobrīd pa ceļmalu pārvietojās ar divriteni, visai neskaidros apstākļos notrieca ”Audi” markas spēkrats. Zināms, ka velosipēdists mēroja ceļu no Jelgavas uz Līvbērzes pusi, minās mājas un līdz galamērķim pietrūka vien dažu metru.

Pēc sadursmes velosipēdists nokrita no braucamrīka un pa asfaltu nošļūca vēl dažus metrus uz priekšu, savukārt “Audi” spēkrats ieripoja grāvī. Tā šoferis negadījumā necieta.

“Tas, kas brauca, viņš šeit dzīvo. Neilgi, kādus trīs mēnešus. Viņš visu laiku ar riteni pārvietojās. Tāda kastīte bija uz bagāžnieka. Viņš teica, ka vienu dienu strādā tur, citu tur, nebija pastāvīga darba,”

stāsta kaimiņi.

Vietējie tagad pārdzīvo par upura atraitni, kas palikusi bez apgādnieka, bet par notikušā versijām var tikai spekulēt. Cilvēki neizslēdz iespējamību, ka riteņbraucējs pats izprovocēja negadījumu.

“Ceļš tagad labs, ātrums liels, varbūt nepaskatījās, kā tad citādāk var viņam uzbraukt,”

neizpratnē ir kaimiņi.

Traģiskā negadījuma izmeklēšana un vainīgo noteikšana šobrīd ir kriminālpolicijas pārziņā, un diemžēl pašlaik likumsargiem sakāms visai maz. Liela nozīme būs ekspertīzēm un neatkarīgiem aculieciniekiem, ja tādi atradīsies.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top
Hide picture