Jēkabpils novadā Volkswagen saduras ar alni; vadītājs un pasažiere nogādāti slimnīcā


Jēkabpils novadā Volkswagen saduras ar alni; vadītājs un pasažiere nogādāti slimnīcā

Kā liecina sākotnējā informācija, 20. jūlijā Jēkabpils novada Salas pagastā vīrietis, vadot automašīnu „Volkswagen”, uzbrauca alnim. Negadījumā transportlīdzekļa vadītājs un pasažiere guva traumas un tika nogādāti ārstniecības iestādē, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 28 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 9 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietušas 2 personas.

Kā liecina sākotnējā informācija, 20. jūlijā Jelgavas novada Elejas pagastā līdz šim brīdim nenoskaidrots automašīnas vadītājs izbrauca priekšā kravas transportlīdzeklim „DAF FT XF”, izraisot avārijas situāciju. Kravas transportlīdzekļa vadītājs pielietoja ekstremālo bremzēšanu, kā rezultātā piekabes krava, virzoties uz priekšu, sabojāja transportlīdzekļa virsbūvi un gaisa padeves iekārtu. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Kā liecina sākotnējā informācija, 20. jūlijā ap pulksten 1.20 Tukumā kādā degvielas uzpildes stacijā vīrietis konfliktēja ar pārdevēju un citiem apmeklētājiem, bija agresīvs un lamājās ar necenzētiem vārdiem. Tirdzniecības telpās viņš patvaļīgi atvēra alkoholiskā dzēriena pudeli un dzēra, neskatoties uz darbinieku aizrādījumu, ka pēc pulksten 22.00 nav atļauts tirgot alkoholiskos dzērienus. Policijā par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot komersanta darbu, kā arī par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā sākti 2 administratīvā pārkāpuma procesi. Vīrietim piemēroti naudas sodi 250 un 100 eiro apmērā.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: