Jēkabpilī, par zādzību Ludzas novadā, policija aiztur vīrieti


Jēkabpilī, par zādzību Ludzas novadā, policija aiztur vīrieti

3. jūnijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas amatpersonas sadarbībā ar Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas amatpersonām par zādzību no mājokļa Ludzas novadā, kā arī par cita mantiska rakstura zādzībām Jēkabpils teritorijā, Jēkabpilī aizturēja 1989.gadā dzimušu vīrieti.

2021. gada 14. maijā Ludzas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par to, ka Ludzas novada Ņukšu pagastā nezināmas personas, uzlaužot ieejas durvis, no kādas privātmājas nozaga portatīvo datoru, somu ar dokumentiem un naudu.

Veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, 2021. gada 2. jūnijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas amatpersonas sadarbībā ar Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas amatpersonām par zādzību no mājokļa Ludzas novadā, kā arī par cita mantiska rakstura zādzībām Jēkabpils teritorijā, Jēkabpilī aizturēja 1989.gadā dzimušu vīrieti, kura dzīvesvietā, Krustpils novada Variešu pagastā, kratīšanas laikā, tika izņemta daļa no nozagtajām mantām, kā arī 18 gabali dažāda kalibra šaujamieroču patronas un 37 patronām līdzīgi priekšmeti.

Šobrīd vīrietim par izdarītajām noziedzīgajām darbībām draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas un pēc 233. panta 2. daļas.

Atgādinām, ka pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas, par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, kā arī pēc Krimināllikuma 233. panta 2. daļas, par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas, personai draud sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Avots: vp.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: